clio 2004 1.2 16v

clio 2004 1.2 16v

Član
skoro isto izgledaju i od lagune i od espacea, samo je razlika sto od espacea kao malo robusniji i ima jos kao onaj dodatak dole. mozda je tesko procjenit sa ove slike. :icon_biggrin:
 
Član
ja kolko vidim izgleda da je od espace-a:icon_question:

2ce51kx.jpg
 
Član
Od lagune i espace-a su skoro pa identicni s tim samo da su bocni dijelovi malo izrazeniji i dublji kod especa..
posto je skoro pa ne moguce naci od espaca ja sam vec narucio sebi od lagune pa cekamo ljepse dane za postavljanje;)
 
Član
danas nesto geldam kostur od haube i padnemi na pamet luda ideja ima razmake kao znak radio aktivno pa reko malo da se poigram sa folijom evo kako je ispalo :icon_smile:


v3hniv.jpg



35jz0gz.jpg


315h5zm.jpg



1r87pv.jpg


w1sr2d.jpg


yeb02.jpg


316ss2h.jpg
 
Član
legle nove felgice i uradjeni falcevi u boju auta a srce u crnu boju evo kako je ispalo
i da zahvalim jos jednom majstoru da extra odradjenom poslu :cool:

za koji dan treba da stignu jos angel eyes farovi, led crveno-plavo osvjetljenje instrumental table ,grill od clio sporta i ako uspijem naci jos onaj spojler od espacea:icon_smile:

evo koja slikica kako su felge ispale pa cemo vidjeti kako ce lezati na autu
losa je bila camera prilikom slikanja mnogo su ljepse uzivo:icon_smile:
amqvqh.jpg


35b5h03.jpg


95xz42.jpg
 
Član
Po meni felge kao felge su ekstra ali mi se ne svidja sto je falc ofarban jer je puno puno bolji ispoliran ali svako svoje . a fino napredujes akos ta treba zovi ;)
 
Član
D_cash je napisao(la):
Po meni felge kao felge su ekstra ali mi se ne svidja sto je falc ofarban jer je puno puno bolji ispoliran ali svako svoje . a fino napredujes akos ta treba zovi ;)

znam da jeste al kad sam vec krenuo sa ove dvije boje pa reko da nastavim :icon_smile: vazi brate;)hvala...


Benny_BMW je napisao(la):
hvala:icon_smile:;)
 
Član
evo nabacio sam felge al sam kasno krenuo pa me mrak ufatio vise al evo par slikica kako je ispalo, mada ce po danu ljepse biti slike jedino sam felgu po danu slikao..:icon_smile:



2mcilq9.jpg


2962jav.jpg


zbyw6.jpg


2it4evc.jpg


2dwb7t1.jpg
 
Član
Sad je super , samo ukini ove naljepnice i ako si u mogucnosti uradi krov u crnu . onda nabavis gume za ljeta 195/45 R15 i u pod i bice predobar ;);)
 
Top