Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
juce popodne ispred sopinga na grbavici parkiran svijetlo plavi?zeleni?tirkizni? bmw na 18kama, mislim da je clan arminn ili tako nesto ;)
 
Član
Trizex danas prođe kroz Konjic,tačno mi toplo oko srca kad vidim auto koje iz izdvaja od ostalih u koloni ;)
 
BHT Ovisnik
trizex prije 2 dana u MO kod aerodroma iza kamiona,danas prije sarajeva,opet iza neznam cega ugleda nesto ljuto kad triza,ja sviraj on nista:icon_biggrin:
p.s. ne rade ti zadnje stope:D

clan invisible ili kako vec prođe u jablanici u gradu dok sam sjedio kad kasnije ga vidim na janjetini:lol:
 
Član
trizex danas, malo prije olova zaljepio se za neki sleper, upratili smo covjeka kroz cijelu bosnu :lol: danas u SA vidio samo onog momka sto ima sivu G class sa dvoja vrata i neki golf 2 mat crni, sirene celicare, gti ja mislim nema ga na forumu.
a po tuzli redovno cunera. muma, zatvoras, tala (plavi kec), ima jedan momak sa bijelom kiom ceed vidjam ga cesto sa foruma je, 2low2xlrt itd itd ;)
 
Član
efikasniji ste od nase policije mogu vam reci :D

@wade hvala, bas je upadljiva, jelda :D
@cole primijetio sam ja i tebe i trubljenje, i jos gledam u retrovizor kontam zatamnjen volvo, ma on je garant :) a stopovi, pa cuj, gas je za smekere, kocnica za pi*ke, sta ce mi onda :lol:
 
Član
ArminM sinoc oko 8 na braca mujic pumpi na ilidzi, isti polo nez jel on :D bilo je jos nekih tjunera, onaj momak s narandzastom tricom iz oxigena dole 0-24
 
Član
Jašta nego upadljiva,mi mamurni stojimo na raskršću,gleda mi jaran i ništa mu nije jasno.Govori šta je ono,naprijed Alfa,nazad Fiat. Sjebo se lik :D
 
Član
Da se prijavim ovdje, mozda me ko vidjao po Sarajevu opel corsa s natpisima vegamix zacini. Ako me ko vidi nek svira :cool:
 
Član
ne vrijedi ni pisat vise, vazda nekog vidjam :lol: daki s focusom oktobarska sinoc, tala kraj jupitera ogluvili smo kad je stisno keca, muma na motoru juce na stupinama pa i sinoc s audijem, rukovali se kroz prozor :lol: itd itd
 
Top