Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

daki je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
vidio zelenu CRX i crvenog keca, parkirani ispred New York-a i sivi passat 3bg crne felge na semaforima na Ircu, malo smo se potezali :lol:

Crveni kec od druga mog, jelde jest sredjen ko lutka, sjedista mocna unutra, slikam ga cim stignem :D

nisam vidio unutrasnjost, proso sam 2 kruga autom i bio je parkiran pored New Yorka, lijep je ;)
 
Legend
GreenDevil je napisao(la):
daki je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
vidio zelenu CRX i crvenog keca, parkirani ispred New York-a i sivi passat 3bg crne felge na semaforima na Ircu, malo smo se potezali :lol:

Crveni kec od druga mog, jelde jest sredjen ko lutka, sjedista mocna unutra, slikam ga cim stignem :D

nisam vidio unutrasnjost, proso sam 2 kruga autom i bio je parkiran pored New Yorka, lijep je ;)

Orginal Golf, hocu rec fabricki sve na njemu, lajsne oko prozora, oko farova, pranje farova u braniku prednjem, i nijedna od lajsni nije kriv, nije udaran, a motor 1.6 benz orginal, nije prepravljano nista, ma preljep stvarno.
 
Član
vidio aServis....


vidio i clana MuMa na rizli u slavinovicima na mostu oko 15:30 ja digo ruku prolazim autom pored njega pola metra,al nisa cojk ne vidi :D
 
Top