Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Shelby je napisao(la):
elmir je napisao(la):
shelby il kako ono bjase nik, zenica, kroz centar astra xenoni stope ofo ono.. opasno opasno :D
par puta po gradu u travniku vidjam i soundlunatica.. ;)

aaaa brate,pa sto se ne javi?! ccc :D

sjedio u jednoj slasticarnoj sa djevojkom, ti prodje s astrom.. njoj bas govorim ovome sam ja prodao cd player :D:D:D ;););)
 
Član
u titovoj plavi punto na krovu zastava italije malo slalom :D, noke na ap skrece prema bingu, narandjasti corado nazad naljepnica Driver,i jos dosta sredjenih auta al nez jesu li na forumu
 
Član
astra sa svojim bolidom leti...
ono ti je prvi i posljednji put da sam te pustio da me predjes :p :lol::lol::lol: :D
 
Član
Shelby je napisao(la):
astra sa svojim bolidom leti...
ono ti je prvi i posljednji put da sam te pustio da me predjes :p :lol::lol::lol: :D
Hahahaha, sta ono prevozis? Pa vidio sam da si pod opterecenjem, reko da iskoristim priliku :D
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
Brum Brum neki dan na Ilidzi prolazi tamo prema Obiju,Osjeku itd. onom glavnom :) Punto u punoom sjaju ! ;)

da da, ;) islo se u nedelju malo prema Hadžicima kod druga Aldin_Spura, buraza vukao na servis sajlom, ali sam kasno pogledao nazad, pukla sajla:lol: salim se, isao da kupim drugu jer sam jednu pocupao u onom tunelcicu na pocetku autoputa :lol:
 
Član
IGY opet na Otoci vidzen,prelazi preko mosta,nekad oko 7.30 :)
Postao sam uhoda za tom Ibizom,jer stvarno goriiiiii
 
Top