Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
IGY je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
IGY u hitnoj, nažalost, heh, al na muci se poznaju junaci. Njegova Ibiza svakim danom sve ljepša :D

joj suti ja citavu noc proveo na hitnoj, jos u nedelju na maksiofacialnoj, zakomplikovalo se....
btw drago mi je da smo se upoznali, ali volio bi da je bilo sticajem drugih okolnosti al eto sta je tu je ;)

Znam, steta, a i ja bio polucrven, noc prije imao temperaturu :)

Jos uvijek me muce pluca nenormalno, vec 2x bio kod doktora u ovih 7 dana otkako imam tih zdravstvenih problema. Et tu vece nisam bio zbog sebe.heh.

Kakvo je sad stanje kod tebe? Jesu ti sredili to?
Nezgodno je ako ostane dio kad se vadi, boli bez obzira na anesteziju :icon_mad:
 
Član
LSD je napisao(la):
veceras triza,smajke,daki,tala i jos dosta ljudi
probala se alfa tempra :D zadovoljavajuce :D

Blene u mene i ceri se od uha do uha i to mu zadovoljavajuce, zamal' :p

@golf, ma ne da mi se slikat je sad napola dovrsenu, ima jos posla kamaru
 

LSD

Član
kisa kume ne bih da joj ja presudim....mozda bi mi ti oprostio al ja sebi nikad ne bih :lol::lol::lol:
 

IGY

Član
ibizasa je napisao(la):
IGY je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
IGY u hitnoj, nažalost, heh, al na muci se poznaju junaci. Njegova Ibiza svakim danom sve ljepša :D

joj suti ja citavu noc proveo na hitnoj, jos u nedelju na maksiofacialnoj, zakomplikovalo se....
btw drago mi je da smo se upoznali, ali volio bi da je bilo sticajem drugih okolnosti al eto sta je tu je ;)

Znam, steta, a i ja bio polucrven, noc prije imao temperaturu :)

Jos uvijek me muce pluca nenormalno, vec 2x bio kod doktora u ovih 7 dana otkako imam tih zdravstvenih problema. Et tu vece nisam bio zbog sebe.heh.

Kakvo je sad stanje kod tebe? Jesu ti sredili to?
Nezgodno je ako ostane dio kad se vadi, boli bez obzira na anesteziju :icon_mad:

pa eto nije sjajno, ne licim na sebe, najtuznije je sto ne smijem piti nista protiv bolova, pa ono mos mislit kako mi je a radim nocnu veceras kao i cijelu ovu sedmicu....
al da ne spamamo vise ovde imamo i pm :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

:icon_exclaim:
 
Član
danas sam u Zavidovicima vidio clana taxi, bora mu je preprepredobra, fkt pojava, steta sto nisam uslikao, poslije sam ga ganjao po gradu, al nikako da ga uganjam:icon_smile:
 
Član
Chuza jeesi ti danas ono bio u kiborgu u basti...tj pozdravljao se sa Farisom ...kada si otisao tek sam skontao da si ti..ja sjedio za onim stolom sto nas je bilo puno :D ;)
 
Top