Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Adams jutros kod siporexa sa sepetom:D:D

eldin84 je napisao(la):
Viđen Logan od clana Got2b na parkingu kod biroa danas..

O Eldine kuco stara,pa gdje si ti..
A jep bilo je auto danas dole :D
A i ti neki dan ispred mene do UKC-a;);)
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
dje si ti bio,mozda sam i tebe vidio :D jedva ga vidjeh nervirala me neka bijela trica ispred mene,vukla se ko slina :D

u hotonju, vozio bijelu tricu :D
[/quote]

hahahah :D a salim se :D nisam te vidio jbg :/
[/quote]


ma nisam nikud zurio, imao viska vremena... pa reko da razvucem :D
 
Član
jes vidio kapice, prava ona svercersko/lopovska :D a vidjen i struja u crkvicama, idu ksenoni, ja ne hablam, kad podje trubit e onda sam skontao :lol:
 

MTR

Član
Limpi je napisao(la):
jes vidio kapice, prava ona svercersko/lopovska :D a vidjen i struja u crkvicama, idu ksenoni, ja ne hablam, kad podje trubit e onda sam skontao :lol:

vidjo' sam te ope' na istom mjestu ( na drvenom ) danas , fuma iz fabije ko iz furune :lol::lol::lol:
 
Član
to mtr na poso, a u cemu si sad bio, koje auto :icon_smile: a danas ako si me vidio ujutro, isao skodilak lafo na tehnicki u lukovo, nema za 10min gotovo i vozi dalje.... jah i od sutra necu vozit vise skodu, vec škodu, ebem ti seljake i lopove u mupu, samo da uzmu pare....

bjez ba, vidi ovog vremena, da napada metar pa haj, nego ova bljuzgavica, gdje cu pjehe :D pa svuda bibijem, sreca pa je bemzin, dimi, al odmah pocne grijat, ma milina :lol: :lol:
 
Član
noke. u subotu oko 9 parkiran na malti u blizini atille...ii da 187 maloprije kulira sa novom Masinom >D
 
Legend
D_cash je napisao(la):
noke. u subotu oko 9 parkiran na malti u blizini atille...ii da 187 maloprije kulira sa novom Masinom >D

da razjasnimo nisam bio u atili bogami :D

isao na nargilu haha :icon_biggrin:
 
Član
hahaha....a sto nisi.. >D da popijemo po jednu xp ...ugl felgice kao sto sam rekao da su extra...
 
Top