Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
pike sinoc sjedio kraj mene u new yorku...:D Emir ili ti ga lover boy prosao par puta kraj new yorka...
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
mislim da sam vidio maloprije clana sandy_mo kod zetre,ali nisam siguran :icon_smile:

kriv sam :D sto ne sviras :) :cool:

ado_d je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
mislim da sam vidio maloprije clana sandy_mo kod zetre,ali nisam siguran :icon_smile:

Ja mislim da sam ga vidio da skrece kod pozorista :icon_question:

Jesam :) iduci put raspali po sireni :cool:

Bio sam s Tepsijom na kavi, malo prozujali po gradu nigdje nikoga od lokalnih cunera svi se zabili u kucu pored grijalice xD
 
Legend
AmmaR84 je napisao(la):
vidjen .nOKe pegla ga policija kod merkatora :D

haha jesi vidio dusmana gdje su stali :D

vidio clana elektricar (hvala za traku)

juce u travniku dinozo i allroad (roman)

;)

aditas prije 2 dana kod FISa
 
Član
dobar jbg htio sam slikati da vidis kako je mocno oni u zelenim prslucima a tebi zelene felne :D ali zaklonio me jedan sroljo hehehehe.....
 
Član
.nOKe je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
vidjen .nOKe pegla ga policija kod merkatora :D

haha jesi vidio dusmana gdje su stali :D

vidio clana elektricar (hvala za traku)

juce u travniku dinozo i allroad (roman)

;)

aditas prije 2 dana kod FISa



Da da, vracali se sa Vlasica, pa malo u Travnik, po najskuplje cevape (uz njih dobijes i kaznu za parkiranje gratis), pa do FIS-a.. sto nisi zvao ili bilo kako mi dao do znanja?
 
Legend
Aditas je napisao(la):
Da da, vracali se sa Vlasica, pa malo u Travnik, po najskuplje cevape (uz njih dobijes i kaznu za parkiranje gratis), pa do FIS-a.. sto nisi zvao ili bilo kako mi dao do znanja?


ja bas krenuo za travnik, isao sa drugom, nisam bio sa autom, pa reko da ne peglam njega, a i da tebe ne ometam ..

znas da bi zvao inace :icon_biggrin:
 
Top