Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
u ze standardno... strujin bolid parkiran na odmutu ispred rtv servisa, shelby-eva astra bila parkirana na pedagoskom.. pa mi je kasnije covjek trubio na bulevaru, sunce mi ovo smetalo, jedva te skontao :D
 
Vidio juce na Marin Dvoru Golfa 5 plavi, sa farovima onim nekim non fabrickim (ne znam kako se zovu:D), cini mi se od clana Alfa 147:icon_question:
 
Član
Limpi je napisao(la):
u ze standardno... strujin bolid parkiran na odmutu ispred rtv servisa, shelby-eva astra bila parkirana na pedagoskom.. pa mi je kasnije covjek trubio na bulevaru, sunce mi ovo smetalo, jedva te skontao :D

malo sunce izaslo odmah Limpi chale nabacio,kulira bulevarom :D
 
Član
danas vidio (valjda,nisam siguran) greendevil_a na benziskoj u zivinicama,valjda u restoranu ja sipao gorivo,onda smajke iza mene bio u tz kroz pola grada haah,i po povratku kuci guja by roki ;) ,ostale cunere sam zaboravio koga sam vidio ;)
 
Član
Juče u Doboju Mahir i Pežo, voza se čovjek. Opasno izgleda prednji dio, hauba, a točkovi su priča za sebe.;)
 
edo_benz je napisao(la):
danas vidio (valjda,nisam siguran) greendevil_a na benziskoj u zivinicama,valjda u restoranu ja sipao gorivo,onda smajke iza mene bio u tz kroz pola grada haah,i po povratku kuci guja by roki ;) ,ostale cunere sam zaboravio koga sam vidio ;)

nisam ja, to je sigurno crni Corrado, vidio sam da se voza po Zivinicama
 
Top