Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
ciji je onaj crni punto sa sivim linijama preko, vidjam ga u buljakovu parkiranog... jel neko sa foruma? :icon_rolleyes:
 
emirEX_sa je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Vidio Emirex-a pravi se lud a trenira u mojoj teretani :lol: prodje covjek hladno pored mene

vidio sam ti auto ali tebe nisam. izvini jbg sto se nisi javio majka mu stara

Pa sta cu vidim ne registrujes me , gledas u mene a ne hajes , ja stajao sa Enesom (Vlasnik) i Eldarom ispred pricali kad si ti prosao :lol:
 
Little Dragon je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Vidio Emirex-a pravi se lud a trenira u mojoj teretani :lol: prodje covjek hladno pored mene

vidio sam ti auto ali tebe nisam. izvini jbg sto se nisi javio majka mu stara

Pa sta cu vidim ne registrujes me , gledas u mene a ne hajes , ja stajao sa Enesom (Vlasnik) i Eldarom ispred pricali kad si ti prosao :lol:

Vidjeh ti auto u mahali Dragone , duplo mocnije felge izgledaju uzivo :cool:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Vidio Emirex-a pravi se lud a trenira u mojoj teretani :lol: prodje covjek hladno pored mene

vidio sam ti auto ali tebe nisam. izvini jbg sto se nisi javio majka mu stara

Pa sta cu vidim ne registrujes me , gledas u mene a ne hajes , ja stajao sa Enesom (Vlasnik) i Eldarom ispred pricali kad si ti prosao :lol:

stani malo stajao si ispred i nisam te vidio? pozdravio enesa kad sam prosao. Ajjjjj majko mila definitivno mi trebaju naocale :lol:
 
E bas tako ja pored Enesa stajao , ja sam tu prije radio ja i Enes smo dobra raja pravo , nije to jos bilo njegovo dok sam ja bio tu samo je trenirao , a treba ti dvogled a ne naocale :lol:
 
Član
vidjen plavi punto,extra fele....mislim da je od clana _FreaK u Visokom parkiran oko 22 h veceras...i danas oko 19 h na ap od Kaknja prema Visokom...hyundai,spojler neki nazad,xenoni..dvije boje,mislim da je bila crna i bijela...ne znam da li je od nekog clana...
 
Član
__minel__ je napisao(la):
vidjen plavi punto,extra fele....mislim da je od clana _FreaK u Visokom parkiran oko 22 h veceras...i danas oko 19 h na ap od Kaknja prema Visokom...hyundai,spojler neki nazad,xenoni..dvije boje,mislim da je bila crna i bijela...ne znam da li je od nekog clana...

prednji kraj bijel, do vrata, a nazad spojler ko sank:icon_biggrin:
nije sa foruma
 
Top