Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Danas Col3 na nadvoznjaku kod aerodroma sa Jettom, telefonira dok vozi, kaznu ces fasovat nemoj se zajebavat :lol:
 
BHT Ovisnik
a ucini mi se da si ti:cool: sad gonjam mamino dok ne rijesim svoje,ondje mi se guzonj s pratnjom htjele ubaciti pa im nisam dao:D a znam da ih nema ondje,kako sam imao belaj ko centrala 2 dana,samo zvonij,zovi,nece valjda:D viđoh i ja tebe danas nekada mescini kod xxl-a na ats-cama ponovo,al i ibizi leze samo tako:cool:
 
Član
beZZa je napisao(la):
Limpi vidjen na dobrinji danas, fabijana je odlicna uzivo ;) I Honda Prelude sa foruma takodjer vidjena na dobrinji samo ne znam kako ide nick clana foruma :icon_biggrin:

hvala, ;) a jeste uzivo drugacija nego na slikama mobom od 3mp :D


Schumi je napisao(la):
I ja vidio Limpija ali kod BBI, malo se zadalo šminke :cool:

malo se bacio koji chunerski djir po sa usput :) i da vidio jd-a sa astrom prolazi kraj mcdonaldsa, te kafa sa funkyem(doduse trpio sam ga od kaknja :D ) i ligom :icon_biggrin:

a ove zenicke lokalne ne racunamo se, stalno se vidimo, ultra ultra, bulevar, ultra i tako u krug hahah
 
Član
jutros vidjen Limpi na suvozacevom mjestu u astri,evo sad ce opet biti vidjen,samo dok izadjem ispred zgrade... :D
a takodjer clan mirzy upracen vise puta na cesti :icon_biggrin:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
a ucini mi se da si ti:cool: sad gonjam mamino dok ne rijesim svoje,ondje mi se guzonj s pratnjom htjele ubaciti pa im nisam dao:D a znam da ih nema ondje,kako sam imao belaj ko centrala 2 dana,samo zvonij,zovi,nece valjda:D viđoh i ja tebe danas nekada mescini kod xxl-a na ats-cama ponovo,al i ibizi leze samo tako:cool:
Ma Jetta rules baci onog karavana :lol:
Vratio malo ljetni setup stari dok ne skemijam nove kotace :D samo sam sad u dilemi dal ista drugo kemijat zaljubio sam se opet u ATS :lol:
 
Član
Shelby je napisao(la):
jutros vidjen Limpi na suvozacevom mjestu u astri,evo sad ce opet biti vidjen,samo dok izadjem ispred zgrade... :D
a takodjer clan mirzy upracen vise puta na cesti :icon_biggrin:

ma malo poslovno, a i vi ste upraceni i na cesti i u ultri ;)
 
Član
vidjen lupas bijeli (meldin ili tako nekako), malo se zajebunio kod crkve, posao kroz crveno :D a onda se parkirao ispred new yorka sve sam upratio :icon_biggrin:
 
Član
znaci veceras sam vidio najboljeg stojadina ikad (bar mislim da je stojadin) ne znam imal ga na forumu, bijela boja, ima neke pruge, zuta, narandjasta, crna, tako nekako, prosireni rubovi, spusten, felge, roll bar, ma nema dalje stvarno. ciji god da je svaka mu cast. jest vala fino vidjet onako sredjeno auto :cool:
 
Top