Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Ja zaboravio za ovu temu! Uglavnom za 8 mart Limpi se vozika po Zenici, blicao sam mu na mostu ali je blijedo gledao! :D Skodilak uzivo izgleda bolesno! :cool:
 
Legend
haso je napisao(la):
iza mene (u slavinovicima) neko mi je blicno ali nisam skuzio ko je, ksenoni me zaslijepili:) sve mi se cini punto, mozda nenad;)

Negdje smo se mimoišli juce sam nmg se sjetit, mozda solina il tako nest
 
Član
nebi reko da je solina, al imam neki punto crveni sa crnom haubom ali mu je i kroz crn (kod mene nije) pa cesto dodje do zabune :)
 
Legend
haso je napisao(la):
nebi reko da je solina, al imam neki punto crveni sa crnom haubom ali mu je i kroz crn (kod mene nije) pa cesto dodje do zabune :)

Jel se vozala neka honda civic plava za tobom neki dan, prvo po sjenjaku kasnije sam jos negdje vidio.
 
Član
daki je napisao(la):
haso je napisao(la):
nebi reko da je solina, al imam neki punto crveni sa crnom haubom ali mu je i kroz crn (kod mene nije) pa cesto dodje do zabune :)

Jel se vozala neka honda civic plava za tobom neki dan, prvo po sjenjaku kasnije sam jos negdje vidio.

jeste, samo nez tacno koji dan je bio
 
Član
addo je napisao(la):
Ja zaboravio za ovu temu! Uglavnom za 8 mart Limpi se vozika po Zenici, blicao sam mu na mostu ali je blijedo gledao! :D Skodilak uzivo izgleda bolesno! :cool:

:cool: a sta bio bolestan skodilak, cvijece zacepilo filtere :icon_eek: :D a djaba tako je, ukoliko je nepoznato lice, jos musko, ne obazirem se previse hah
 
Top