Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Legend
aServis je napisao(la):
Jes jes jutros smo se sabrali...vi ste išli kako treba haman ja kasnio malo petak je oprašta se :)

Meni valja i sutra uranit fata me radna subota :icon_mad: al haj sto se mora nije ni teško barem mogu doc u patikama i farmerkama subotom :D
 
Član
jutros u nas u carsiji preko puta cevabdzinice Ihtijarevic parkiran BMW,crn....na zadnjoj sajbi web adresa www.bhtuning.com velikim slovima...nisam mogao naci ciji je al je sigurno od clanova...
 
Član
muma oko pola 9 u dubravama kod benziske,svirao sam ti tek izlazio iz auta ;)

sajo i burazer nabijaju kondiciju,doduse sajo se izvlaci :D :cool:
 
Član
joj veceras je nekakav lik gaso po sarajvu, najvise po titovoj sa sciroccom sivim im ono nesto 69 naljepljeno na zadnjoj sajbi, na pocetku je bio malo interesantan, al je onda fakat smorio, jbt gdje god se okrenes on proleti, valjda bi se on ko trko s nekim al nidje nikog raja se zabila po kafanama i tresu pive :lol::lol::lol:
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
joj veceras je nekakav lik gaso po sarajvu, najvise po titovoj sa sciroccom sivim im ono nesto 69 naljepljeno na zadnjoj sajbi, na pocetku je bio malo interesantan, al je onda fakat smorio, jbt gdje god se okrenes on proleti, valjda bi se on ko trko s nekim al nidje nikog raja se zabila po kafanama i tresu pive :lol::lol::lol:

Ima samo jedan scirocco sa oznakom 69,bijeli je koliko ja znam,a voza ga Zlaja,mislim da nije on clan bhtuninga
 
Član
Taj bi trebao biti jako brz, jel ima 1.8 16VT u sebi, koji je u karoseriji Golfa 1 vozio 13.2 na 402 metra :icon_biggrin:
 
PoLo9n3 je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
joj veceras je nekakav lik gaso po sarajvu, najvise po titovoj sa sciroccom sivim im ono nesto 69 naljepljeno na zadnjoj sajbi, na pocetku je bio malo interesantan, al je onda fakat smorio, jbt gdje god se okrenes on proleti, valjda bi se on ko trko s nekim al nidje nikog raja se zabila po kafanama i tresu pive :lol::lol::lol:

Ima samo jedan scirocco sa oznakom 69,bijeli je koliko ja znam,a voza ga Zlaja,mislim da nije on clan bhtuninga

Da nije Zlatani?
 
Top