Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Shelby je napisao(la):
ko me danas trzao u zenici,crna duja,tablica na lijevoj strani branika u dnu,na zadnjoj sajbi nalja hejbet k'o u limpija... :D
funky jes' ti? :D:lol:

kriv sam, priznajem :)
kao sto rece ArminM, malo ja i Limpi svratili do njega ;)
 
Član
funky je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
ko me danas trzao u zenici,crna duja,tablica na lijevoj strani branika u dnu,na zadnjoj sajbi nalja hejbet k'o u limpija... :D
funky jes' ti? :D:lol:

kriv sam, priznajem :)
kao sto rece ArminM, malo ja i Limpi svratili do njega ;)

hahahah,kako me upika zivota ti u guzvi?!:lol:
ja zin'o u tablicu dole,kontam "vidi gdje je lola uštek'o",kad odjednom tablica krenu na mene xD :lol:
 
Član
ovaj gore smrdo sto voza nekog cadju, funky il kako vec, od kaknja do ze mu treba pola dana, brze onaj lokalni voz sto staje svake 2 minute dodje :p trpio ga cijelim putem do zavidovica pa nazad :D al kako ovo zvuci :lol: :D

te bili sa cunerom arminom ;)
 
Član
Limpi je napisao(la):
ovaj gore smrdo sto voza nekog cadju, funky il kako vec, od kaknja do ze mu treba pola dana, brze onaj lokalni voz sto staje svake 2 minute dodje :p trpio ga cijelim putem do zavidovica pa nazad :D al kako ovo zvuci :lol: :D

te bili sa cunerom arminom ;)

nikad nisi imao bolju voznju, slobodno reci, kad zna Bog, nek zna i narod hahaha :D
 
Član
funky je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
ovaj gore smrdo sto voza nekog cadju, funky il kako vec, od kaknja do ze mu treba pola dana, brze onaj lokalni voz sto staje svake 2 minute dodje :p trpio ga cijelim putem do zavidovica pa nazad :D al kako ovo zvuci :lol: :D

te bili sa cunerom arminom ;)

nikad nisi imao bolju voznju, slobodno reci, kad zna Bog, nek zna i narod hahaha :D

sto jes jes
jos ako je bilo kontri onda mogu mislit:pP
 
Član
Danas u Mostaru neki gensir, farovi sa lecama spusten predobro izgleda neznam jel ko sa foruma ...

Usput ovih dana cesce idem za mostar vecina auta im grme u odnosu na sarajevo :p vidjena i skoda zlatna :cool:
 
Član
2low2xlr8.. meni se cini da je ovako nick bio hehe .. oko 1 ispred pozorista parkiran, jedva ga skonta na zimskom setupu
onda oko 2 - 2:30 momak za plavom 80kom ( zatvoras il tako nesto bi nick ) ispod tenisa
onda oko pola 9, ne znam nick, ugl sivi focus ima 17" ja msm, crno siva kombinacija felgi .. u kreki na stanici s nekom hondom bijelom (crne felge)
dulox na gradini vcrs oko 9, ode gore uzbro preko puta parkinga

eto .. vidjalo se dns hehh :)) pozzzzz
 
Top