Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Administrator
sad stigao iz Sa

zmayich, niksin bordo clio i JD. u gradu parkirani u 20 metara:D

trizex malo prije na karauli, mimoisli se u krivini... vuce se prema Sa:D
 
Član
ew da malo ija sa zakasnjenjem vidjen eness iz cazina sa svojom tricom kroz Srbljane goni je prema Bihacu:lol:
 
Početnik
strujeza standardno,i danas upozno limpija i popili kaficu brzinsku ja i struja i on :cool:

i da astra sa golfom kod konzuma u ze
;)
 
Član
jutros oko 11 kroz travnik kraj sarene dzamije kulira plava cetvorka TDI s onim felgama od audija, 18-ke minimalni, na vratima pri dnu pise bhtuning.com al da me hebes nezz ko e s foruma, plavkast momak, ugl trojica ih u autu bila..
 
elmir je napisao(la):
jutros oko 11 kroz travnik kraj sarene dzamije kulira plava cetvorka TDI s onim felgama od audija, 18-ke minimalni, na vratima pri dnu pise bhtuning.com al da me hebes nezz ko e s foruma, plavkast momak, ugl trojica ih u autu bila..

iz zivinica je,a nije cini mi se regan kod nas...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
elmir je napisao(la):
jutros oko 11 kroz travnik kraj sarene dzamije kulira plava cetvorka TDI s onim felgama od audija, 18-ke minimalni, na vratima pri dnu pise bhtuning.com al da me hebes nezz ko e s foruma, plavkast momak, ugl trojica ih u autu bila..

iz zivinica je,a nije cini mi se regan kod nas...

a naljepnica na autu :D:D:D hebem li ga zuta :D:D:D:D tdi je di crveno, naprijed xenoni i maska neka bez znaka, fina cetvorkica, fino i spustena, kontam se jutros kako nezz ko je ako e s foruma ccc i vidi stvarno nie..
 
Top