Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

daki je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
daki je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
daki oko pola 7 u skojevskoj parkiran preko puta tehnickog pregleda sa focusom,
kavaz ispred njegove zgrade dao mi dijelove za ucenje(knjige):D ljudina je sto jest jest:cool:
i nexus u gradu;)

Shopingovo sa zenom kod kolege nam Ervixa podmira u Piemonte ovo ono ;) :cool:

Hehe, vidio te na compu preko video nadzora :)

:cool::cool::cool::cool::cool:

vraticu onnu cokoladicu bogami :) omaklo mi se :lol: :cool::cool::cool:

Druze market ti je drama, bolan cijene nnevjerovatno jeftino sve. ;)

Hvala na komplimentu, nastojimo se drzat slogana koji stoje na ulazu naseg svakog marketa...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
I ja vidio danas njen autic, neka je zena vozila, ne znam jel ona. Na Vrbanji mostu prodje...

Ako je plava,onda je to ona.. ma boja joj je pravo upadljiiva,tako da je nju najlakse primijetiti hihi
 
Početnik
bilo je veceras nekih chunera po gradu, siva mazda mps na pofalicima i jos nekih auta, nisu mi bas poznata..
Dejan_16v, mislim da je njegov korado, maloprije u Nedzaricima skrenu lijevo...
 
Početnik
Cini mi se da je Dejo(Dejan16V) sinoc prosao pored mene u crvenom Golfu, ja bio na biciklu malo se glupirao skakutao dizao ga na zadnji pa iznervirao mu jarana sto je vozio, al' cini mi se da je Dejo bio na suvozackom mjestu.
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
Cini mi se da je Dejo(Dejan16V) sinoc prosao pored mene u crvenom Golfu, ja bio na biciklu malo se glupirao skakutao dizao ga na zadnji pa iznervirao mu jarana sto je vozio, al' cini mi se da je Dejo bio na suvozackom mjestu.

A ti si taj, heh, jaro se uistinu naljutio, kaze gledaj ove djece sto ce zaginuti!:lol:
 
Član
got2b u lukavcu kod bus stanice 08:10.. izletio ispred mene... ja trubi sviraj udri nedaj.. nezz jel me skonto..zuti kedi..
 
Član
adams je napisao(la):
got2b u lukavcu kod bus stanice 08:10.. izletio ispred mene... ja trubi sviraj udri nedaj.. nezz jel me skonto..zuti kedi..

jesam brate skonto sam te klimno sam glavom crna stakla ne vidis :D

I Ervixa vidje jutros na sickom;)
 
Vidio juce Astru sa peticom prema Sarajevu iz Zenice ide, poslije toga vidim MTR-ova Mecka parkirana, otvorena sva vrata, zraci se:D
 
Član
bokiVR6 kulira na biciklu, nokke pored BBI par puta(provocira me s felgama :cool:), kod konzuma dosta chunera i kafa flexgt, mooamer, stilo, vwdamir
 
Top