Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
nokke danas na kosevu...nikad ne odem u sarajevo da njega ne vidim ili sretnem, i vise nikoga od chunera, sta ce, mi vozimo dizela i moze nas se stalno vidjeti negdje da se vozamo..
 
Legend
Oggy je napisao(la):
nokke danas na kosevu...nikad ne odem u sarajevo da njega ne vidim ili sretnem, i vise nikoga od chunera, sta ce, mi vozimo dizela i moze nas se stalno vidjeti negdje da se vozamo..

kakve su te nove gume sine ?
 
Član
vidio sinoc muhu kod doma armije zagasa ga malo:D malo iza njega prodje i clan Astra s peticom ako se ne varam
 
Član
aha bio sam sinoc na kafi s Mrvom u Makiatu, vidio neke raje, i kasnije se drajvo po gradu, zapo u onu kilometarsku guzvu kod bbi...
 
Član
Astra je napisao(la):
aha bio sam sinoc na kafi s Mrvom u Makiatu, vidio neke raje, i kasnije se drajvo po gradu, zapo u onu kilometarsku guzvu kod bbi...

jasta.. to je bio dizlo miting :)

Astra, Sammy (sa novom vozilicom, TDi naravno) OutLaw i ja naravno :D
 
Početnik
Mrva je napisao(la):
Astra je napisao(la):
aha bio sam sinoc na kafi s Mrvom u Makiatu, vidio neke raje, i kasnije se drajvo po gradu, zapo u onu kilometarsku guzvu kod bbi...

jasta.. to je bio dizlo miting :)

Astra, Sammy (sa novom vozilicom, TDi naravno) OutLaw i ja naravno :D

Ja usis i izduv kod pirije na domachem pechenju :lol::lol::lol:
 
Član
Mrva je napisao(la):
Astra je napisao(la):
aha bio sam sinoc na kafi s Mrvom u Makiatu, vidio neke raje, i kasnije se drajvo po gradu, zapo u onu kilometarsku guzvu kod bbi...

jasta.. to je bio dizlo miting :)

Astra, Sammy (sa novom vozilicom, TDi naravno) OutLaw i ja naravno :D

koja je vozilica u pitanju Sammy:icon_question:
 
Član
Nista specijalno.. obicna Ibiza, mozete ga lagano prepoznat po tome sto se puno ljulja "ko brod" sto bi reko Samy :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top