Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Got2b je napisao(la):
Spijun DAKI vidjen veceras u lukavcu s rajom :D:D doso da namlati djevojaka..al nedjelja pa nema:D

A jutros oko 07:30h na sickom vidje...plavog audija 80..neznam kako momku ide nick :D:D

Daki je ozenjen cojk, on je vozio, a mi psovali nedjelju :D
 
Član
a i ti si tu bio triza:D joj koji ste vi spijuni samo glave izviruju iz focusa:D:D
dodjite petak sub...da vidite loooom :D
 
.nOKe je napisao(la):
mi krecemo oko 8 sa BM pumpe, pa et ako neko oce nek se javi..

(stim da ovi debili sto imaju u planu da se gasaju prema mostaru, nisu dobro dosli)

Jel ono u tebe mala kockasta taabla na braniku, naprijed:icon_question: Umal me ne pokupi jutros oko 10 pored MT-pumpe u Mostaru.... Ja odozdo s motorom a ti opalio po koloni na prestrojavanju...;)
 
Početnik
HFintegrale je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
mi krecemo oko 8 sa BM pumpe, pa et ako neko oce nek se javi..

(stim da ovi debili sto imaju u planu da se gasaju prema mostaru, nisu dobro dosli)

Jel ono u tebe mala kockasta taabla na braniku, naprijed:icon_question: Umal me ne pokupi jutros oko 10 pored MT-pumpe u Mostaru.... Ja odozdo s motorom a ti opalio po koloni na prestrojavanju...;)

jasta je, mala kockasta, posto ja nisam isao nema ko drugi biti..to ti je taj chuner..hoce on, turbo je masina..gti,g60 :)
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
mi krecemo oko 8 sa BM pumpe, pa et ako neko oce nek se javi..

(stim da ovi debili sto imaju u planu da se gasaju prema mostaru, nisu dobro dosli)

Jel ono u tebe mala kockasta taabla na braniku, naprijed:icon_question: Umal me ne pokupi jutros oko 10 pored MT-pumpe u Mostaru.... Ja odozdo s motorom a ti opalio po koloni na prestrojavanju...;)

Hahahahaha, bitno je da je prije 2 dana napisao da "one budale koje gasaju" nisu pozeljne :D
 
Ma hajd dobro covjek kasnio pa malo legao na gas...;) oprasta mu se
fin mu je golf, pravo al ne vidjoh ga na pisti, ne znam gdje se izgubio... :icon_confused:
 
Član
zatvoraš je napisao(la):
Danas vidio Elmirovog FIATA u Travniku

bas je lijepa slika:D:D vidio sam kad si slikao i gledas prema meni ja ispred kuce tamam doruckovao....trebao si se javiti da si s foruma popili bi pice jebo ga ja..;)
 
Legend
HFintegrale je napisao(la):
Jel ono u tebe mala kockasta taabla na braniku, naprijed:icon_question: Umal me ne pokupi jutros oko 10 pored MT-pumpe u Mostaru.... Ja odozdo s motorom a ti opalio po koloni na prestrojavanju...;)
je je ja sam bio, iznervirao me neki debil sto mi se ubacio dole ispred, i onda mi fol neda da prodjem (mi sve isli u koloni normala, i on nam se ubaci i pocne nesto srat.. idiot) do tad je bilo sve fer i korektno :icon_smile:

a bilo je auto na pisti,preko puta igyeve ibice i JDove astre :cool:
 

IGY

Član
badboy je napisao(la):
bio u sarajevu ... isao po vizu ...

vidio sam iggy-a sa ibicom kod nedzarica ...

ili mi se ucinilo:icon_question::icon_question::icon_question:


a vidio sam trozica i njegovo biciklo :lol:

moguce je moguce :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top