Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ocam' vidio IGY-a i Bekira_SA al na tv-u :D igy-a stavili na trece mjesto na postolje a veci od svih :lol::lol:
 

IGY

Član
bulex je napisao(la):
ocam' vidio IGY-a i Bekira_SA al na tv-u :D igy-a stavili na trece mjesto na postolje a veci od svih :lol::lol:

a zamisli tek da sam na prvom mjestu bio, ovi bi bilo ko patuljci ispod mene :lol::lol::lol:
 
Član
bulex je napisao(la):
ocam' vidio IGY-a i Bekira_SA al na tv-u :D igy-a stavili na trece mjesto na postolje a veci od svih :lol::lol:

Vidio ga i ja jutros na tv-u uz dorucak, kad se ne udavi kolko sam se zasmijao:D
´lil Igy trebao si bolan kleknut na koljena:D.....salim se
 
Legend
arminnn je napisao(la):
vidio sinoc .nOKe-ta umalo da zgazi specijalca pred americkom ambasadom:lol:

hahahahahhahahahahahahah, gdje si ti bio , u suprotnom smjeru ?
jao scene :icon_rolleyes:
vozim ja gore od ciglana, sad normala, sa semafora krecem prema ambasadi, i ocu odmah u lijevu traku tamo, kad vidim ovaj do mene poce kocit, ja gledam u debila reko jel mi se postavlja da ga udarim, kad drot ispred njega mase rukama, sjeba me lik i ja samo proletim (ja idiota ko da ne mogu sacekat da bude crveno,nego onak ko ninja izlijece mogao sam ga zgazit djecem) :D

btw : vidjoh mickya opet sinoc, kruza sa avdijom :D
 
Član
ma ja, ja stajo na semaforu pored drota ja reko pucat ce uze pusku i okrenu se prema tebi reko ode ćuner:lol:
 
Legend
arminnn je napisao(la):
ma ja, ja stajo na semaforu pored drota ja reko pucat ce uze pusku i okrenu se prema tebi reko ode ćuner:lol:

ma jarane i ja sam se sasro ziv haha, sto su zaustavljali saobracaj, zbog ambasade :icon_rolleyes:
 
Član
vidio oggy.ja,golf je beton,stvarno extra izgleda.Al nikad do sad nisam vidio da sporije vozis,:lol:
 
Početnik
fidel je napisao(la):
vidio oggy.ja,golf je beton,stvarno extra izgleda.Al nikad do sad nisam vidio da sporije vozis,:lol:

hahah, neda mama.. :lol: a trica jee :icon_eek: idem ja za tobom i samo gledam ljude sto se okrecu za tricom... a i ti nikad brze nisi vozio..al kad sam vidio da si isao po curu, bilo mi je jasno.. :lol:
 
Član
vidje danas ervixa kod muzicke...al nesto se pogubio kad sam stao,dok je skonto ko je :p:p:p..jbg bio coJk s curom :p
lov2xlr8 prekuce na slatini vidjen al ne*ebe covjek nevidi prljava mu stakla :p:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top