Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja vam ozbiljno kazem ja licno vidio u saobracajnoj, ali ide malo bolje od TDI, SVE U SVEMU SLABO IDE ZA TE KW.....

zar je on uopste vozio sr???
 
Član
ja sam se trkao s njim i otprilike bi mu dao nekih 130-140 KS
ide fino ali ako ima toliko kw kao sto andre kaze onda je prelos
 
Legend
ne kontam koji moron uopste upisuje tolike kW u saobracajnu, samo vecu registraciju placa :icon_question::icon_question:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
andre306 je napisao(la):
e ovako sto se tice onog "strasnog golfa sa 2 bordo chize"
motor je tdi sa 150ks radnjen u njemackoj u bronny-u (mislim da se tako firma zove), interkuler ogromni, chipovan, vece dizne i svasta nesta radjeno, liku u saobracajnoj pise 197kw, ali iskreno pre pre preslabo ide za te kw, jos prosle godine sam ga ja uzeo sa hondom, kaze i zan ga je derao sa njegovim GTI-em, pa vi zakljucite kako ide,
a da je prelijep to stoji.....

pozzzzzz

Ma taj auto nije vidio tu snagu, 130 KS u vrh glave.

Najbolje vrijeme na SR-u mu je bilo nekih 17.5 sekundi...

Iskreno auto ide ko poplava (makar je tako proletio pored mene) , ja isho 8 banki pored mupa prema gradu on je tako proletio pored mene da mi se auto ljuljalo :D , ishao je sigurno 140km kroz guzvu
 
Početnik
prije sat i po na pofalicima vidio momka sa sivim fiat uno 1.3 turbo sa kromiranim felnicama, mislim da je nick "red line"..
 
Član
IGY je napisao(la):
konacno vidio neeksu sa upaljenim svijetlima, mislim blicnuo je par puta i to je nesto, sa njim JD coolira
i Andreja sam vidio, malo se ganjali i lozili raju okolo :lol:

samo bljicnuo :D nisu upaljena bila :p za promjenu :D
 
Član
hahaha...ne znamo zvat...
pa svaki dan vas zovem, al vi ne mozete...imate neke druge obaveze...bjaaazi ba...:p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top