Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mislim da je ovo dovoljno...ona prva sto se manje vidi je 3.0 dizel sa solidnom opremom , a ova u krupnom planu je 3.5 dizel sa maxi full opremom...Zenicki cuneri i bogatasii :lol::lol: i da napomenem ovo je slikano ispred Zenickom kafica Trend..haha..znaju Zenicani..imaju i sliku unutrasnjosti..vozao sam se neki dan u ovoj 3.5..samo treba prebacit..
 

IGY

Član
andre306 je napisao(la):
jbg golf je i tezi bar 200kg a i motor je poluajnspric od 75KS tako da....
mene izvlaci malo kubikaza, al eto necemo se prepirati sad ovdje, hehehe
zna cesta........:lol::lol::lol::lol::lol:
salim se ja malo igi nemoj se loziti odmah hehe nisu nam auta za ganjanja
uostalom meni ono bi smjesno majke mi, :lol::lol::lol::lol::lol:

Dino je napisao(la):
Evo na parkingu vidio G2 xXx br. 8 nesta zaturira i ode jednosmjernom prema Barsi :cool:

to je anelov golf 2 prejaka 16ka.....




ma znam nego onako reko

al fakat je bilo sega pravo :lol::lol::lol:
 
Početnik
oko pola 11 veceras u nedzaricima vidio anaisa sa fabijanom, jedan do drugog na semaforu, al nije on nista skonto, otvorio prozor i brpa na ovoj zimi.
 
Legend
AmmaR84 je napisao(la):
vido sebe umalo u udesu sinoc koji se desio izmedju GRAS-a i RTV doma.........

eee sta je ono bilo fkt?
ja prolazim, murija blokirala cestu komplet.. reko wtf ?
znas ti sta vise o onom ?
 
Član
pa i ja umalo da se udesi ali dobro je proslo.......
sva sreca nije bilo povrijedjenih malo curo ostala bez svjesti ali dobro je bilo ma nisat BRZINA druze bila malo se glupiralo po cesti i umalo da zavrsi fatalno...... pokusali i cura sa alfom i ta ibiza u istu traku pa je on nju udario prednjim lijevim djelom u njen zadnji desni dio i okreno je na cesti ali umalo cura nije odletila u miljacku odbila se od desnu ogradu od mosta i odletila na šine eto to je to .............. EBI GA BRZINA

ja sam bio sve dok policija nije dosla tj dok cura sebi nije dosla onda nas je policija sve koji nisu ucestvovali u sudaru rastjerala.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top