Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oggy je napisao(la):
IGY je napisao(la):

trebo bi ti ga kupiti i jos mu krov u bijelo ofarbas i taman uz ibicu ;)
trazio ja motor tamo,kakv stojadin..
a vidio veceras Begica (fidel), voza se po gradu sa trojkom,felge sijaju, cure se okrecu, ja gledam cure..ustvari felge :D

heheheh koga li si ti gledo?ja gledam nekakvog scirocca ja mislio ti svog provozo,kad ono neko drugi i ne prodje malo ti u golfu
 
vidio sma noketa danas na kosevskom sa svojom ljutom dvicom nezz jel on vozio al njegova je dvica bila fkt je prelijepa;);):cool::cool:
 
Početnik
fidel je napisao(la):
heheheh koga li si ti gledo?ja gledam nekakvog scirocca ja mislio ti svog provozo,kad ono neko drugi i ne prodje malo ti u golfu

ma jok ja, ima sad jos 3-4 scirocca u gradu, dok ja nisam kupio nije bio nijedan... zato moram biti najbrzi :cool:
 
Legend
Schumacher je napisao(la):
vidio sma noketa danas na kosevskom sa svojom ljutom dvicom nezz jel on vozio al njegova je dvica bila fkt je prelijepa;);):cool::cool:
nisam te skuzio, a ja sam vozio, tu zivim pa se stalno vrtim po kosevskom hehe ;)
hvala
 
Član
Vidjela noketa danas na prosirenju na pofalicima!!!!! ne reaguje ni na sviranje nista,udarile mu one zlatne felge u glavu pa se nafurao !!!:lol:
 
Legend
GTI 16V je napisao(la):
Vidjela noketa danas na prosirenju na pofalicima!!!!! ne reaguje ni na sviranje nista,udarile mu one zlatne felge u glavu pa se nafurao !!!:lol:
izvini, fkt nisam vidio, drugi put trubi jace hahahha ;);)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Vidjela noketa danas na prosirenju na pofalicima!!!!! ne reaguje ni na sviranje nista,udarile mu one zlatne felge u glavu pa se nafurao !!!:lol:
izvini, fkt nisam vidio, drugi put trubi jace hahahha ;);)


Trubila bih ja ali bmw nije mogao jace..jedino razglas kakav da napravim aaa??

Samo negdje si se izgubio ti ,vidjela sam te kad si se sa prosirenja ukljucio u saobracaj,pomno sam pratila xenone u retrovizoru..ali si nestao:icon_smile:
 
Legend
GTI 16V je napisao(la):
Trubila bih ja ali bmw nije mogao jace..jedino razglas kakav da napravim aaa??

Samo negdje si se izgubio ti ,vidjela sam te kad si se sa prosirenja ukljucio u saobracaj,pomno sam pratila xenone u retrovizoru..ali si nestao:icon_smile:
nabavit cemo ti onu djibersku trubu, pa ces bit k'o voz :lol: salim se :)

skrenuo gore prema fabrici duhana, :123:

DiAbLo je napisao(la):
Vidio nOKeta na kafi diro me po koljenima :D

oooo yeah, bas su ti sexy koljena maca :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top