Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vidjen dado sa golfom na pumpi ina u mostaru...nesto mrgudan pravo, ne znam ko mu golfa naljuti hehehe :D
 

Eko

Član
DiAbLo je napisao(la):
Da pocnemo :)

Danas pio kafu sa nOKe-tom :) i nihad3tzo sa ovog foruma :) i ishli zajedno kod Veke

Sinoc Vidio Anaisa ide u grad s Dobrinje , JD-a sinoc na vrbanji (mislim auto) itd itd itd

i btw Sporting-a vidim svaki Boziji dan jer lik parkira ispred moje zgrade na Parking :)

a mene nisi vidio pasa ?? :D hahha dabogda ti pregorile te ljubicaste pozicije :D btw vidio sve ove sto je i on nabrojao :D
 
Član
hahaha... ja tek skontao ovu temu, sinoc nigdje nikoga valjda sto je kisa padala a u utorak sam vidio IGY-a, Veku i jos neke s kojima sam stajao i pricao a ne znam 'ko su.... :D
 
Član
interesuje me jel clan foruma *GoGo* veceras oko 7 i 15 prolazio slucajno magistralom kroz travnik.. auu vidio sam dobru vektru pa me interesuje jel to bio on jer je bas isto uradjena bila..neke tamne felge na njoj..
 
Član
Eko je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
Da pocnemo :)

Danas pio kafu sa nOKe-tom :) i nihad3tzo sa ovog foruma :) i ishli zajedno kod Veke

Sinoc Vidio Anaisa ide u grad s Dobrinje , JD-a sinoc na vrbanji (mislim auto) itd itd itd

i btw Sporting-a vidim svaki Boziji dan jer lik parkira ispred moje zgrade na Parking :)

a mene nisi vidio pasa ?? :D hahha dabogda ti pregorile te ljubicaste pozicije :D btw vidio sve ove sto je i on nabrojao :D

Pogledaj datum !

Juce sam pio kafu sa nOKetom , Ljutim ćunerom Ekom ishli kod Veke itd itd ...

Maloprije na vrbanji IGYa i Feleta :)
 
Početnik
ja nikog zivog nisam vidjela... hmm...

ja u stvari ne mogu da popamtim sva auta... vidi li mene iko ikad? hihihiiihhi
 
ja danas iz garaze na skenderiji kad ispred mene ona narandjasta tunirana felicija, par min kasnije kod platoa zvijer narandjasti bmw, i jos za satak na glavnoj djadi crna spustena gtc ako se ne varam J.D. se momak zove. izvinite ne znam vam imena svima al auta su vam za 10!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top