Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
vidio dadao_style kod fabrike duhana,bem ti onaj golf svaki dan sve ljepsi i ljepsi i bez obrve premocan:cool:
 
Evo gledam kroz Prozor i Dohc24v vatrira Kadeta v6 po gradu.zvoni mi cila kuca kad ga stisne i jos basss da ne govorim lud covik.;)
 
Član
ev vidio gocu sa astrom ali nisam znao da je ona dok mi deyo nije reko da nesto fali na autu :D samo sam predpostavio...... bolja je Mazda :cool:
 
Član
danas vidio emira i onog lika sto voza bijelog citroen saxo sa nekakvim ludim branicima :icon_smile:
 
Legend
veceras ja u gradu sa djevojkom, kad cujem nesto wuuuuuccccccsssssss, stanem kad na skenderiju (semafor prema gradu) ASTRA OPC i ALFA MITO 1.4T 155ks, i ajd maknem ja curu da mi ne smeta, dok gledam duel hahaha

gasaju oni, naravno opc krenu odmah, kad alfa ufati prvom stize je, druga, tu negdje i onda astra opet poce bjezati.. strasna auta
nisam mogao da vjerujem

astru vozi imsir ludi, a onog mitu ja mislim onaj pleh iz auto.ba, kako god extra auta :123::123:
 
Član
MiTo je fakat fin stroj, 155 KS, ajd sto ide na pravcu, al lezi bolesno dobro :cool: Provocirao sam ga i provocirao, al opet, nece da uradi nikakvu glupost, nekad njuskom malo proklize i to je sve. No OPC je neka druga liga, kad uhvate tockovi, bude papa ostalim... :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top