Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidjen prije 1h fidel kod viteza, pa kad sam i ja dosao u travnik vidjen jos 2x prosao magistralom.. vidjene jos neke 2 trice bijele cini mi se sa foruma u travniku, pozz
 
Član
LSD
Nermin_suljagic
Ivica
Lover
Rinaldo M5
Pike_Gti
Nexus
adi187
devil
Edo_16v (nesto puno dize zadnju haubu):D
Trizex
Davor
adams
Armin_tz
Kende


i sa jos njih dosta se bilo ne mogu se sjetiti svih;););)
 

LSD

Član
eh evo i ja dodjo iz zivinica...
vidio ekipu iz modrice,odzaka,tuzle...
upoznao RINALDO M5...strasno auto....sema,Got2b...i jos dosta lokalne i okolne raje
 
Član
da nije neko s foruma ili slucajno zna auto golf IV narandzasta boja, spusten, bad look, zatvoren nazad znak i za otvaranje gepeka, na nasim BH tablama je i bio u travniku prije koji dan..
 
Član
vidjen igi danas uvalio se ispred mene htjeo da ga pocijepam al drug vozio posto sma bez vozacke ostavicemo to za drugi put hehehehe :cool:
 

IGY

Član
duran je napisao(la):
vidjen igi danas uvalio se ispred mene htjeo da ga pocijepam al drug vozio posto sma bez vozacke ostavicemo to za drugi put hehehehe :cool:

vidio sam te svirno ti i odjurio dalje
ma spor si za mene :cool::cool::cool:
 
Član
IGY je napisao(la):
duran je napisao(la):
vidjen igi danas uvalio se ispred mene htjeo da ga pocijepam al drug vozio posto sma bez vozacke ostavicemo to za drugi put hehehehe :cool:

vidio sam te svirno ti i odjurio dalje
ma spor si za mene :cool::cool::cool:

ma govorim ja drugu idi za njim on ne smije xD pa nisam cuo sirenu a i ja sam tebi posle svirao ti stao an semafor da skrenes lijevo i sviram ja a ti se zatacko u stanicu... garant kakve trebe bile hahaha
 
Administrator
nenad 10.08. u bristu parkiran punto kraj ceste, danas eddo slajdra na zdravoj vodi u jablanici i clan astra na kobiljoj glavi ;);)
 
Član
Vidio JD-a veceras skrece kod apoteke na grbavici, oko negdje pola 7, a 5 min za njim prodje pravo "Astra", bordo Golf 5...
 
Član
danas emir sa cvrkom par puta u gradu, pike pored omege pa onda pored merkatora, mirso kod mocarta....et dosta od mene...

hamechulo je napisao(la):
sub3r imo sam blizak susret sa njim u ilijasu umalo me nije pokupio autom :icon_smile::icon_smile:

:lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top