Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa jbg čovjek sad vozi Fijata, još bijeli, niko ga više i ne vidi:lol: a nadam se da ćeš doći sutra:cool::cool: pozzz
 
Ooo danas mi svi dodjose na noge :lol:
prvo Outrage pa se malo pricalo pa zatim se pridruzi nermin suljagic i zeznu me pa negdje zakasni:icon_cry: a potom drug kile svrati da me oraspolozi:icon_biggrin:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
ma bio s Honijem u caffe bar-u FILM pa te smekno na onoj raskrsnici, ti iso prema onom skveru

Ah da da ;) to sam isao na bankomat po pare pa pravac tuzla do ervixa da se s njima nadjem pokupim gume,katalog i naljepnice ;)...nisam te vidio jbg !
 
Outrage je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
ma bio s Honijem u caffe bar-u FILM pa te smekno na onoj raskrsnici, ti iso prema onom skveru

Ah da da ;) to sam isao na bankomat po pare pa pravac tuzla do ervixa da se s njima nadjem pokupim gume,katalog i naljepnice ;)...nisam te vidio jbg !

ma ionako me ne bi prepozno, nije vise Golf vec Fiat bijeli a uskoro ako sve bude po planu i programu :lol::lol: eto mene opet u Gracanicu da se rijesim i Fiata i uzmem sebi "AUTO" :lol::lol::lol::lol:
 
Outrage je napisao(la):
hahahaha uzmi si auto ;) tj. opela :p ( sad kad krene prepucavanje hahah )

danas sam tamo gledo "AUTO" i ako sve bude OK mijenjam, a javicu ti kad cu dolazit pa da pijemo kahvu i da ti kazem koje "AUTO" :lol::lol:
 
Član
viđen neki golf mk2, rs karambolka, bed luk, dupli farovi, spušten, petokrake fele, kristalni štopovi, zatvoreni gepek, dodatak na karambolci i do ispod brava je plav, a iznad siv:D:lol:
 
Član
maloprije ..u interex garazi magnum sa 5icom se parkirao do mene...cini mi se ima onu zastitnu kozu na haubi.??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top