Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bekir_SA je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
vidio sam posle tekme u zenici onog lika....da me j*es nemogu se sjetiti nicka....sto vozi golf 4 karavan teget plavi...parkiran bio pored stadiona u zenici....

da nije Bekir_SA:icon_question::icon_biggrin:

jes...:)...

Cuj "lika" :lol: heheheh sto se neko nekad ne javi...

meni nije bilo ni do ceg....bio sam isto posran..bosnia lost..bio si parkiran kod one pumpe na trotoaru....ja gledam jel on ...prodjem okrenem se kad pise amk carbon reko on je.....
 
Reša je napisao(la):
Nisam vidio al se prica da se Nermin Suljagic danas sunjao kroz moju mahalu:icon_rolleyes::D

odkud to da mi znaju svi ima i prezime......hehe...tacno je da sam ti bio u mahali,upoznao sam se sa tvojim komsilukom...imate pored Zmajevske Ascone i dva nevjerovatno lijepa Audi-a tj dvije 80-ke sa naseg foruma u mahali,svaka cast!!!;)
 
Član
viden igy sinoc.......kulira gradom...
i viden je Bekir maloprije oko 4 na onoj pumpi stojis sa golf 4 ... dole kod stupa ...;)
 
Legend
Mislim da sam danas vidio elmira negdje poslije viteza prema travniku, ak je ono njegov bravas :icon_confused:

takodje, vidjen ubica na cesti..
dakle, veceras vracajuci se iz travnika, malo prije auto puta sretnem ovog giganta, dakle magla, mrak, vidljivost dakle minimalna, ide chuner kojem nazad od signalizacije ne radi nista, preticem auto ispred sebe kad se samo pojavi auto (sreca pa je imao registraciju) jedino nju sam vidio..




nadam se da ovaj delegat nije sa foruma neko (ako jeste, onda je ovo krajnje neozbiljno i ugrozavanje ostaih ucesnika u saobracaju..), kako sam vidio skrenuo je na izlazu sa auto puta za kakanj, tako da bi ga kakanjci trebali znati ..
 
Član
heh ...moj igy ja na radnom mjestu bio...u trafici...radim ponekad...a maloprije oko 8 bio pred interexom ... viden zeleni hyundai ...onaj napucani. xp...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top