Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GreenDevil je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
vidio green:D devila u srebreniku, isao iz pravca tz-orasje, mimoisli se kod Osmanovic-a..
i u banovicima vidio clana bace, sa onom plavom calibrom, ubacuje neke gume u auto...
et:cool:

dobro je da nisi napiso kolko čadi Golf :lol::lol::lol::lol:

a bas je cadio,, ti krenuo dole od semafora, dusu mu vadis:lol: ja na retrovizor kad :icon_eek::icon_eek:
:cool:
 
boss_C200 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
vidio green:D devila u srebreniku, isao iz pravca tz-orasje, mimoisli se kod Osmanovic-a..
i u banovicima vidio clana bace, sa onom plavom calibrom, ubacuje neke gume u auto...
et:cool:

dobro je da nisi napiso kolko čadi Golf :lol::lol::lol::lol:

a bas je cadio,, ti krenuo dole od semafora, dusu mu vadis:lol: ja na retrovizor kad :icon_eek::icon_eek:
:cool:
ma to je normalna voznja :D:D cekam neke dijelove pa moram mijenjat i korpu i lamelu jer sad proklizuje:D:D:D

zlajaaa je napisao(la):
heh a kokija šlepa, FORD hehe! ako prodaš golfa dolijepi naljepnicu da nastavim ja epohu greendevila na BMX-u!;);):D
jedan je original a Golf ostaje i bice novosti:cool::cool::cool:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
vidio green:D devila u srebreniku, isao iz pravca tz-orasje, mimoisli se kod Osmanovic-a..
i u banovicima vidio clana bace, sa onom plavom calibrom, ubacuje neke gume u auto...
et:cool:

dobro je da nisi napiso kolko čadi Golf :lol::lol::lol::lol:

a bas je cadio,, ti krenuo dole od semafora, dusu mu vadis:lol: ja na retrovizor kad :icon_eek::icon_eek:
:cool:
ma to je normalna voznja :D:D cekam neke dijelove pa moram mijenjat i korpu i lamelu jer sad proklizuje:D:D:D

zlajaaa je napisao(la):
heh a kokija šlepa, FORD hehe! ako prodaš golfa dolijepi naljepnicu da nastavim ja epohu greendevila na BMX-u!;);):D
jedan je original a Golf ostaje i bice novosti:cool::cool::cool:


naravno, ali onda će BMX bit greendevil jr!:D;)
 

LSD

Član
triza shupak nece ni da pogleda a kamoli da prikoci da mu kazem da castim premingerom!!!:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
vidio Lovera u Srebreniku, nesto ga stedi nisam ni cuo zvuka:icon_sad::icon_sad:

ma polako sam od srebrenika,krenuo za bec :)
do srebrenika je bilo brzina :) a u srebreniku stao u pekarici i usput jeo i vozio :D
 
lov2xlr8 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
vidio Lovera u Srebreniku, nesto ga stedi nisam ni cuo zvuka:icon_sad::icon_sad:

ma polako sam od srebrenika,krenuo za bec :)
do srebrenika je bilo brzina :) a u srebreniku stao u pekarici i usput jeo i vozio :D

ne valja vozit sa praznim stomakom:lol::lol::lol:
ja bio na auto otpadu na onom pravcu poslije semafora
 
Član
vidio got2b oko 14,00h na onoj ''uzbrdici'' kad se podje prema lukavcu al nije me skonto bio sam zakamufliran u sluzbenom autu :icon_smile::icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top