Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
trizex je napisao(la):
Maloprije vidio Frika kak se voza u Puntu
mislio je da kasni, a ispostavilo se da ce se nacekati... je li ti bar mahnuo? hahahahaahah

freekvw1983 je napisao(la):
vidio bilosto malo prije. zuja panicno na sve strane
:lol::lol:
zuji, zuji... nego sta!

***

vidjam freek-a u intervalima od po 5 sekundi, kad god pogledam na red... kako je jutros oci otvorio, tako samo jede turske delicije... idemo ka trocifrenim brojevima, da mozemo rahat da se slikamo u neglizeu u puntu... hocemo da ga popunimo hahahahahahaahahh
 
Član
IGY je napisao(la):
xzone je napisao(la):
vidio igya juce i vidio hareta sa seat/om

gdje si me vidio sto nisi mahao:cool:

vidim te gotovo svaki dan ali i ja budem u autu i uvijek se nesh zagledam pa kasno skontam sledeci put cu svirati i mahati ili je bolje da upalim sve 4 i izadjem kroz siber i pocnem mahati onda ces znati da sam ja...haha igy nema gdje te nema ja neki dan stojim na drveniji kad ti prodje gore negdje i kasnije te vidim opet prolazis onom ulicom pored mirisa prosle sedmice si stajo na onoj stanici gdje trola staje preko puta opstine..
 
Član
šakal40 je napisao(la):
Danas u Zenici vidio audi A3 metalic zlatni spušten a ne znam jeli sa foruma al je ekstra urađen a to će znat ovi Zeničani :icon_smile:, - raspotočje pekara lokacija ;)

bbs style felgice,tacnije felgetine,ima 16-17 inca garant:lol:
moch trica,extra je,nisam nikad sazno kakav je motor,ne znam ko je vozi,ne druzi se s mojom rajom...
 

IGY

Član
xzone je napisao(la):
IGY je napisao(la):
xzone je napisao(la):
vidio igya juce i vidio hareta sa seat/om

gdje si me vidio sto nisi mahao:cool:

vidim te gotovo svaki dan ali i ja budem u autu i uvijek se nesh zagledam pa kasno skontam sledeci put cu svirati i mahati ili je bolje da upalim sve 4 i izadjem kroz siber i pocnem mahati onda ces znati da sam ja...haha igy nema gdje te nema ja neki dan stojim na drveniji kad ti prodje gore negdje i kasnije te vidim opet prolazis onom ulicom pored mirisa prosle sedmice si stajo na onoj stanici gdje trola staje preko puta opstine..

kao da me spjuniras :lol:
 
Član
oo deyo,pa sto ne stade da se upoznamo,dosho bio upravo..
vidio sam muhu sa bmwom u sloveniji,njegov je bmw mensecni da je on i vozio
mazdica isto veceras vidjena :)
 
Početnik
lov2xlr8 je napisao(la):
oo deyo,pa sto ne stade da se upoznamo,dosho bio upravo..
vidio sam muhu sa bmwom u sloveniji,njegov je bmw mensecni da je on i vozio
mazdica isto veceras vidjena :)

jesam priznam :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top