Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
juce oko 6 mimoisla se s mirsom kod zvijezde, a sigurno ne bih znala ciji je automobil da se nisam nagledala fotografija... :icon_biggrin:
 
Legend
tony sto nisi maho' :D

vidio sam veceras boki vr6 , magnuma, nonu, neku raju sa PUGovima dosli na vrbanju pozz ovom prilikom :D[/align]
 
Član
Ja vidio JD, dj_giannia i noketa :icon_biggrin: Vidjeh i onaj Peugeot 207 CC bijeli - sad ne znam jel to onaj lik sa foruma, bio je na vrbanji...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
tony sto nisi maho' :D

vidio sam veceras boki vr6 , magnuma, nonu, neku raju sa PUGovima dosli na vrbanju pozz ovom prilikom :D[/align]
Eeee vidjeli su i PUGovi vas ;) pozz back!

VR6Boki je napisao(la):
Ja vidio JD, dj_giannia i noketa :icon_biggrin: Vidjeh i onaj Peugeot 207 CC bijeli - sad ne znam jel to onaj lik sa foruma, bio je na vrbanji...
Yes yes, to je ovaj lik :lol: - prvi put na Vrbanji.
 
Član
vidio puga u Pusovachi,pase beton na pumpi na ulazu u busovacu iz smjera kaonika;)
LudoA,operi ono malo,operi:lol::lol::lol:
 
Član
edoze je napisao(la):
vidio puga u Pusovachi,pase beton na pumpi na ulazu u busovacu iz smjera kaonika;)
LudoA,operi ono malo,operi:lol::lol::lol:
Pusovacha Pog Te!
Hehe, nisam stigao, sinoc ceste mokre, blata na sve strane, danas ce na pranje ;)
 
Član
Eh evo dosao i ja kuci,poslije sinocnjeg izlaska :lol:
@ ti si izgleda bas vidjen bio juce,vidio sam ti i ja auto na grbavici ispred shopinga,sigurno se lomilo malo u incognitu :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top