Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
erol_brcak je napisao(la):
Hahahhahhaha,srdjo kmico jedna,kako me 'vakog ufati,bas ko narkic kaki,none ukosene,glaava spustena,shit.Ma cackao player nesto a i tuzan sto idem u tz busom jebenim.:icon_sad:

@goca: da i meni se ucinilo da sam te vidio u astri juce na juznoj,isao na stanicu za kalesiju do jarana.

p.s. sad bio sa bulexom,srezo mi dvd jurnjave od nedjelje.Hvala Bule!;)

no frx... any time :D
 
Član
bio juce u tuzli vidio dosta cunera:trizexa u tempri,dakievog fokusa pred salonom parkiran pored pasata,nenada s puntom i ervixa zagasa ga sisti ko avion:lol:
 
Legend
arminnn je napisao(la):
bio juce u tuzli vidio dosta cunera:trizexa u tempri,dakievog fokusa pred salonom parkiran pored pasata,nenada s puntom i ervixa zagasa ga sisti ko avion:lol:

a nisi se javio medonja:icon_twisted:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Hahahhahhaha,srdjo kmico jedna,kako me 'vakog ufati,bas ko narkic kaki,none ukosene,glaava spustena,shit.Ma cackao player nesto a i tuzan sto idem u tz busom jebenim.:icon_sad:

@goca: da i meni se ucinilo da sam te vidio u astri juce na juznoj,isao na stanicu za kalesiju do jarana.

p.s. sad bio sa bulexom,srezo mi dvd jurnjave od nedjelje.Hvala Bule!;)

hehehe...ja bio u onom bijelom busu, vracao se iz NS...i slucajno po frizuri skontam da si to mozda ti:)
a vala bio si nesto sjeban ko da ides na strijeljanje a ne u obicni bus:lol:
 
mozda je bus bio Mercedes :icon_biggrin:


vidim juce noketa kod socijalnog , nekakvi cigani mu pare traze :icon_biggrin:

joj one felge bez cepa na jednoj isto krezav covjek , nabavi ga hebo te :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top