Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cini mi se da sam maloprije vidio Ludo@ u ahmicima,selu blizu viteza,usred kolone sa svojim pugom:lol::lol:
 
Član
Sinoc vidjeo u visokom Adnan 1.8T, mislim njegovog Audija! Ma uzivo je prehebeno auto! Usput i Lancera X, onog bijelog iz Sarajeva! Razbolio sam se po ko zna koji put! Bacit cu mu se jednom pod auto!:lol:
 
Legend
addo je napisao(la):
Sinoc vidjeo u visokom Adnan 1.8T, mislim njegovog Audija! Ma uzivo je prehebeno auto! Usput i Lancera X, onog bijelog iz Sarajeva! Razbolio sam se po ko zna koji put! Bacit cu mu se jednom pod auto!:lol:

hahaha
gdje li to adnan luta po visokom :D, vjerovatno je isao trazit mehanicara za motor :D

prodaje se lancer :D
 
Član
addo je napisao(la):
Sinoc vidjeo u visokom Adnan 1.8T, mislim njegovog Audija! Ma uzivo je prehebeno auto! Usput i Lancera X, onog bijelog iz Sarajeva! Razbolio sam se po ko zna koji put! Bacit cu mu se jednom pod auto!:lol:

Evo 80 hiljada pa ko oce nek uzvoli :cool:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
addo je napisao(la):
Sinoc vidjeo u visokom Adnan 1.8T, mislim njegovog Audija! Ma uzivo je prehebeno auto! Usput i Lancera X, onog bijelog iz Sarajeva! Razbolio sam se po ko zna koji put! Bacit cu mu se jednom pod auto!:lol:

hahaha
gdje li to adnan luta po visokom :D, vjerovatno je isao trazit mehanicara za motor :D

prodaje se lancer :D

Mislim da smo sjedili u istom kaficu ali nisam siguran! A ovim tempom ako nastavim zivjeti mogao bi kupiti tog Lancera ali za 30godina!:icon_sad:
 
Legend
jebiga braca
neki mogu neki ne mogu
tako ti to ide :)

ja sam rekao da cu kupiti golfa 5icu kad bude golf 10 u fazonu hahha :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top