Citroen Xsara Coupe VTS 120 kw

Citroen Xsara Coupe VTS 120 kw

Član
E ovako imam pitanje za sve koji imaju bilo kakvoga iskustva sa autom Citroen a posebno sa navedenim modelom.U pitanju je znaci ona najaca izvedba tog vozila od 163 ks.Zanima me kako su se ta auta pokazala,imaju li kakvih mana,sta treba gledati kod njih prilikom uzimanja i slicno sve sto kazete moze dobro doci.Imam nesto u ponudi pa me zanima sta vi mislite o toj pili?
Hvala svima unaprijed ;)
 
Član
Ja mislim da je premocan auto, ali nemam iskustva da bih rekao koje su mu mane i sl, mislim da je dosta slican pug-u 306 s16, a taj auto je provereno dobar;)
 
Član
dellas je napisao(la):
Ja mislim da je premocan auto, ali nemam iskustva da bih rekao koje su mu mane i sl, mislim da je dosta slican pug-u 306 s16, a taj auto je provereno dobar;)

Motor je isti koliko ja znam.
 
Član
Da, motor isti, a mislim da je i menjac isto 6b...a sto se tice oslanjanja nisu isti, ali u sustini jako slicni.
 
Član
Da i ja mislim da mjenjac nije isti. Ako mozes ganjaj Pezo, slicna mehanika, al mnogo je opasnije podesen. Xsara je vise na udobnost. Mane klasicne kao kod vecine PSA vozila, problemi sa rasklimanim sicovima, onaj komplicirani zadnji ovjes i tako to. I 2.0 je masina, ne trosi nesto malo, slobodno ocekuj 13+ u gradu...
 
Top