Citroen saxo

Citroen saxo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znali neko kako se ponistava onaj mali kljucic (servis) sto blinka promijenio sam ulje ali nisam ponistio ima kao onaj fazon rucno da se ponisti bez komp-a
 
Član
Ugasi kontakt,zatim pritisni i drzi dugme koje je sa lijeve strane sata za kilometrazu(koliko ides na sat),pa onda daj kontakt i drzi dugme stisnuto oko 10 sekundi od trenutka davanja kontakta,zatim ce ti displej pokazati ''0'' i ugasice se simbol francuskog kljuca:cool:
 
Član
Marko R je napisao(la):
Ugasi kontakt,zatim pritisni i drzi dugme koje je sa lijeve strane sata za kilometrazu(koliko ides na sat),pa onda daj kontakt i drzi dugme stisnuto oko 10 sekundi od trenutka davanja kontakta,zatim ce ti displej pokazati ''0'' i ugasice se simbol francuskog kljuca:cool:

EEE odradzeno nema vise francuskog kljuca bas ti hvala, nesta je odbrojavalo od 9 - 0 i ja ti ugasi reko saces vidjet kad eksplodira kad nisss hahaha salim se hvala jos jednom
 
Član
Druze uvijek na usluzi,pomognem kad god mogu.Ti postavio pitanje a ja gledam u rijesenje,kopirani listovi,ukoriceni,gasenje lampica servisnih intervala,izvuceno iz Autodate,a to sve imas u Autodati za sve tipove vozila:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top