Citroen C5

Citroen C5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Damire ajde ohladi sa tim linkovima, drzave ti.

Usput, Alfa 159 nije prostranija od C5, cak bi rekao da ima i manje prostora.

A Delta pripada jednoj drugoj klasi i mnogo je losiji auto od C5, onako generalno.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Damire ajde ohladi sa tim linkovima, drzave ti.

Usput, Alfa 159 nije prostranija od C5, cak bi rekao da ima i manje prostora.

A Delta pripada jednoj drugoj klasi i mnogo je losiji auto od C5, onako generalno.

Necu da idem u off ali za 159 nisi u pravu i idi malo po netu pa pregledaj
A C5 je dosta dobar auto Samo i ja bi vise kubika i dizela uzeo jedno se kupuje
 
Član
Evo sta kaze net, gdje dalje da gledam?? :icon_eek:



Vozio sam oba auta a i vozio se u oba, i kad se o prostoru prica, Alfa 159 nema tu sta da trazi.

Nije da je C5 neki king prostora - posebno u usporedbi sa Passatom il Skodom SuperB...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Damire ajde ohladi sa tim linkovima, drzave ti.

Usput, Alfa 159 nije prostranija od C5, cak bi rekao da ima i manje prostora.

A Delta pripada jednoj drugoj klasi i mnogo je losiji auto od C5, onako generalno.

Pozdrav stradale nacionale:cool:

ja sam to covjeku onako rekao, jer ja bih to kupio, a ne zbog prostranosti

Delta je kompakt, ali veliki i dobar, pa sam je zato predlozio, a to koji je auto bolji ne bih komentarisao.
 

MTR

Član
Sta ce kupit od Volva za te pare ?? Ovaj auto je generalno dobar , koliko znam taj pomenuti motor radi BMW u kooperaciji sa PSA grupacijom , ne moze bit da ne valja
 
Legend
MTR je napisao(la):
Sta ce kupit od Volva za te pare ?? Ovaj auto je generalno dobar , koliko znam taj pomenuti motor radi BMW u kooperaciji sa PSA grupacijom , ne moze bit da ne valja

Pa koliko kosta takav CITROEN para ?
 
Član
Citroen za 1.6 THP motorom je 39 hiljada,a sa 2.0 hdi motorom od 140ks 42 hiljade...
Probao sam njihovog C5 bijelog sto imaju...i prvi utisci su generalno dobri...malo sam vise prostora ocekivao pogotovo na zadnjoj klupi a i vozacevo mjesto nije bas najsjajnije..ali nije to neki veeeliki nedostatak...ovaj ima hidraulicni ovjes pa je sam od sebe bas prica za sebe..upija sve neravnine i rupe i to je nesto nezamislivo u odnosu na recimo VW...ali kad generalno sagledam sve...saberem oduzmem...to auto je na neki nacin luksuz jbg...Ovaj motor u njemu 2.7 hdi je ekstra..ali i trosi ekstra bratee....Rekose mi da je redovni servis oko 350km sto i nije malo jbg ali to je tako...ima tu jos svasta nesto..tako da sam na neki nacin i odustao jbg....Puno mi je doplate da dajem a auto koje vozam nimalo nije lose tako da cemo vidjeti..Za sada standby.Hvala svima na odgovorima
 
Vozio nisam, ali vozio se jesam... u dizelu... samo rijeci hvale....

Nemoj se ni sekunde misliti oko tog motora... price oko turbine-kubikaze treba ostaviti braci GRIM....
... pa meni je u Clio-u 1.2T, jedva 1.2:D, a auto otkida... kao da ima 500kg, a ne 1300kg...

U pezou 308 taj 1.6 ide ko mutav....a ne vjerujem ni da je nesto losiji u c5, neosjetno nesto pretpostavljam, zbog mase...
 
Legend
Cupe je napisao(la):
daki je napisao(la):
Volvo S40 je 28.900.00 KM ;)

Daj link da vidim sta je to tako jeftino?

WWW.REMEX.BA
Imas i na facebook remex d.o.o. pa ima o volvu. A znaci nije podvala, nije nikakav trik, vozila nisu sa lagera, nego se mora uplatiti avans i ide narudzba u proizvodnju, rok isporuke do 90 dana od dana uplate avansa.

Izvinjavam se sto ovo ispade kao reklama :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top