Cipovanje ABF-a

Cipovanje ABF-a

.....potrbne su mi informacije ,dali je neko cipovao motor 2.0 16v abf iz golfa... kolika je povecanje snage ... opste ponasanje motora ....... i td:icon_smile:
 
Član
Bosko_16v je napisao(la):
.....potrbne su mi informacije ,dali je neko cipovao motor 2.0 16v abf iz golfa... kolika je povecanje snage ... opste ponasanje motora ....... i td:icon_smile:

koliko sam upoznat atmosferci daju minimalno nesto... 10-15 konja, nista vise...
 
Član
ja sam imao 183KS i 220Nm nakon cipovanja ABF-a,
doduse nije to bilo samo mapiranje,jos je tu nekih prerada bilo ali nista specijalno krupno(spustanje glave,port and polish,4-2-1 inox izduv,olaksani zamajac i jos poneka sitnica) samo s ovim preradama je prije mapiranja imao 169KS i 200Nm!
 
hvla momci.... @Al_Galone jes stavljao kakve bregaste i dizne druge ili samo ovo sto si rekao ....?

e i hvala za sajt vrxxxx @dzinn16v
 
Član
kod mene su bile fabricke bregaste i fabricke dizne.
Dizne nemas potrebe mijenjati dok se ne priblizis nekih 200-220KS

a bregaste u svakom slucaju su pozeljna investicija,mozes samo izduvnu zamjeniti sa schrick 276 stepeni i ludnica :)
 
Dottore je napisao(la):
Ja imam SLS na autu, potrosnja ista, ide bolje, blokada pomjerena na 7800
..
znaci ide dobro... koliko te doso para? ikoliko ti se snaga povecala?



Al_Galone je napisao(la):
kod mene su bile fabricke bregaste i fabricke dizne.
Dizne nemas potrebe mijenjati dok se ne priblizis nekih 200-220KS

a bregaste u svakom slucaju su pozeljna investicija,mozes samo izduvnu zamjeniti sa schrick 276 stepeni i ludnica :)
to za dizne nisam znao! a bregaste jesam koliko li se krecu znasli?
 
Član
nove naravno,
polovne tesko da ces naci,ali mozes pokusati,samo ne ocekuj neku puno nizu cijenu

fina para i te kako ali konji nisu dzaba :)
 
Član
10 konja, ja dobio na poklon, 250,00 Eura kosta http://www.sls-chiptuning.de/hersteller/volkswagen
 
Top