Čiji internet izabrati ?

Čiji internet izabrati ?

Član
Koji internet koristite ? Sta predlazete kao izbor izmedju :

WISPI-ja
MEDIA SKY-ja i
ZONA
 
Član
ja sam imao zonu od 5GHZ i bio sam pravo zadovoljan za ostale neznam, zona jest malo skupali ali dobri su
 
jbg drug kod mene Zona 5Ghz paket s brzinom downloada 250Mbit/s i mjesecna uplata me dodje 25 KM
ja zadovoljan koristim ga vec 2 godine a limita za skidanje nema znaci skidas do mile volje
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
jbg drug kod mene Zona 5Ghz paket s brzinom downloada 250Mbit/s i mjesecna uplata me dodje 25 KM
ja zadovoljan koristim ga vec 2 godine a limita za skidanje nema znaci skidas do mile volje

a kad dodje zima signal nula poena, ja sam radio za Zonu, provjereno znam da imaju previse korisnika a malo repetitora, slab je signal cim je vise korisnika online
povoljno jeste, ali zna zajebavat cesto,ne znam u zadnje vrijeme jesul popravili uslugu:icon_confused:
 
Član
Uzmi bilo koji internet, samo da nije Wi-Fi. Lisce, magla, kisa, snijeg i ostale gluposti koje imaju u sebi vode su potencijalni ometivaci signala.

Draga zica i nemaj brige. Kao sto kaze ArminM, zona je dobra dok slusa, ali cesto zna da zjbava i imaju previse korisnika u odnosu na broj baznih stanica, tako da cesto zna doci do zagusenja protoka.

Nije ni BHTelecom nesto sjajan, ali za sada je No.1 po meni.
 
Član
^ Isto tako, samo ima greška, u ISP treba da piše Komšija :D

1361710519.png
 
Član
imao dvije lokalne da kazem tako, onda Zona nije bila losa ali najstabilniji je opet adsl telecom bez daljnjeg
 
Član
Da javim sta je uradjeno , uveden MediaSky na 5GHz , paket 3072/256 FLAT :cool: . Zasad radi dobro , nema padova kao na 2,4GHz , vidjecemo kako ce se ponasati .

p.s. cijena sa PDV-om 30 KM .
 
Top