Cijene putarine

Cijene putarine

Legend
cuj nece
hahahaha
hajd bas cemo vidjeti kad ce nastavit sa radom

btw : ko placa alarm west da cuva masine?
 
Član
kAcA je napisao(la):
Pa za razliku od HR koja se ubija u dugovima i kreditima, mi smo ovih 37km napravili potpuno iz naseg budzeta.
Zbog toga je i bilo potrebno toliko vremena

Cijeg budzeta? Moj nije a meni odbijaju za sve kad im Ku...cejf hem kroz posao hem kroz registraciju, hem kroz placanje putarine itd...

Napravili su dionicu "autoputa" i time se hvale i ponose a svaki mjesec jedna manja dionica zatvorena radi nekih sanacija???

Otisao sam u HR vozio dionicu Osijek-Sl.Brod platio koliko iznosi BEZ PO RIJECI, ne zato sto je HR mora se itd vec zato sto je uradjeno KAKO TREBA, vozio sam 205km/h (jbg nemoze vise trenutno :D) i bukvalno nisam nista osjetio na putu, u povratku vozim kakan-sarajevo nesmijem ni 160 kako treba vec se trese volan (znaci do auta nije), kako god kad bas MORAM ici ici cu al teska srca (opet kazem ne zbog cijene kao novca vec zbog ponudjenog i precjenjenog kvaliteta koje nije ni BLIZU ostalim autoputevima u regiji i dalje).
 
Član
ljudi prodate auta i imate za voza narednih 10 godina ako ne i vise :D

usteda strasna i stekajte hem na gorivu hem na putarini i mirna Bosna,a kome se ne svidja ljudi su vam omogucili bezvizni rezim odete i nikad se vise ne vratite.Probate traziti azil ako mislite da je negdje sve med i mlijeko. pozz
 
Član
vi što serete o našem autoputu, mislim da niste u pravu, nije on toliko loše sagrađen koliko ga vi ovdje brukate... a pošto ga često puta spominjete sa hrvatskim, nije ni u njih sve bajno, prošle godine sam bio 550KM na njihovom autoputu i mogu vam reći imaju strašnih situacija, uvala, ruznih prelaza, kamenica na autoputu...

tako da bosna ne odstupa od HR po pitanju kvalitete same ceste, a išao sam i na našem autoputu konstantno 200-210, i nikakve primjedbe, čak mi djelovao sigurniji od hrvatskog, jedino što je naš malo krivudav....

jedino je meni žao što to sve kilavo ide, i što su napravili 30tak km samo, da hoće bogdom potjerati to malo bilo bi super....
 
Član
kako nije lose,na par mjesta sam uletio u kanale na cesti,koje naprave sleperi pod teretom? nije stara 20 godina pa da je to normalno...nova cesta,a vec se osjete blagi kanalici u desnoj traci...(a i ko mi je kriv kad sam spor :lol: )
 
serialgf je napisao(la):
ljudi prodate auta i imate za voza narednih 10 godina ako ne i vise :D

usteda strasna i stekajte hem na gorivu hem na putarini i mirna Bosna,a kome se ne svidja ljudi su vam omogucili bezvizni rezim odete i nikad se vise ne vratite.Probate traziti azil ako mislite da je negdje sve med i mlijeko. pozz

Auto je skupa stavka u zivotu, nije to samo kod nas svugdje je tako, plati registraciju, plati gorivo, plati gume, plati putarinu, plati parking, plati servise redovne i vanredne to dobre velike pare znaju biti, a amortizaciju da ne spominjem, znaci velike pare se gube. U EU onda na ovo jos razne takse imaju, osiguranja, congestion charge itd. Zato se sve vise ljudi odlucuju na sredstva javnog prijevoza. Tako da je taj tvoj prijedlog na mjestu...
 
Haha, ja se slazem sa svakim ko objektivno razmislja, samo gadan je mentalitet kod nas pa je tesko obicnom narodu ista objasniti i dokazati...
 
Član
guster je napisao(la):
kAcA je napisao(la):
Pa za razliku od HR koja se ubija u dugovima i kreditima, mi smo ovih 37km napravili potpuno iz naseg budzeta.
Zbog toga je i bilo potrebno toliko vremena

Cijeg budzeta? Moj nije a meni odbijaju za sve kad im Ku...cejf hem kroz posao hem kroz registraciju, hem kroz placanje putarine itd...

Napravili su dionicu "autoputa" i time se hvale i ponose a svaki mjesec jedna manja dionica zatvorena radi nekih sanacija???

Otisao sam u HR vozio dionicu Osijek-Sl.Brod platio koliko iznosi BEZ PO RIJECI, ne zato sto je HR mora se itd vec zato sto je uradjeno KAKO TREBA, vozio sam 205km/h (jbg nemoze vise trenutno :D) i bukvalno nisam nista osjetio na putu, u povratku vozim kakan-sarajevo nesmijem ni 160 kako treba vec se trese volan (znaci do auta nije), kako god kad bas MORAM ici ici cu al teska srca (opet kazem ne zbog cijene kao novca vec zbog ponudjenog i precjenjenog kvaliteta koje nije ni BLIZU ostalim autoputevima u regiji i dalje).

Da si u Hrvatskoj odbijali bi ti i za kredit :D

Btw. posto se toliko hvale hrvatski autoputevi samo da napomenem da su izabrani za najsmrtonosnije u Evropi
 
Član
oni imaju cobre...:D kako kaze pike kad su ga cobre zaustavile... izadje lik iz skode i pridje autu a na rukama sparco rukavice...:D

sorry na off....:D
 
Član
guster je napisao(la):
kAcA je napisao(la):
Pa za razliku od HR koja se ubija u dugovima i kreditima, mi smo ovih 37km napravili potpuno iz naseg budzeta.
Zbog toga je i bilo potrebno toliko vremena

Cijeg budzeta? Moj nije a meni odbijaju za sve kad im Ku...cejf hem kroz posao hem kroz registraciju, hem kroz placanje putarine itd...

Napravili su dionicu "autoputa" i time se hvale i ponose a svaki mjesec jedna manja dionica zatvorena radi nekih sanacija???

Otisao sam u HR vozio dionicu Osijek-Sl.Brod platio koliko iznosi BEZ PO RIJECI, ne zato sto je HR mora se itd vec zato sto je uradjeno KAKO TREBA, vozio sam 205km/h (jbg nemoze vise trenutno :D) i bukvalno nisam nista osjetio na putu, u povratku vozim kakan-sarajevo nesmijem ni 160 kako treba vec se trese volan (znaci do auta nije), kako god kad bas MORAM ici ici cu al teska srca (opet kazem ne zbog cijene kao novca vec zbog ponudjenog i precjenjenog kvaliteta koje nije ni BLIZU ostalim autoputevima u regiji i dalje).

aj ne kaki da nisi smio ni 160... nisi mogao ili nisi imao goriva ili ti je felga bila kriva ne znam sta bi ono, ovo mogu potvrdit i Madzid i Igy... :lol::lol::lol:
 
Član
Sad ozbiljno sto se teme tice...
Auto je luksuz nisi obavezan da ga posjedujes...
Tuning je luksuz nisi obavezan da ga radis...
Auto put je luksuz nisi obavezan da se vozis njime jer ima obilazni put...
 
Top