cijena goriva

cijena goriva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
u njemackoj je vec jeftinije. dok sam prije dva mjeseca placala 1.50/1.60 sada (bas danas npr.) 1.27 € cak 0.30/0.40 centa jeftinije. sad ce doci i do vas *g*
 
Član
RCat je napisao(la):
u njemackoj je vec jeftinije. dok sam prije dva mjeseca placala 1.50/1.60 sada (bas danas npr.) 1.27 € cak 0.30/0.40 centa jeftinije. sad ce doci i do vas *g*
Ma hoce mu*o marjanovo
Kod nas kad treba dizat cijene prvi su, a evo kad ih treba spustit (cijena barela je oko 70 dolara) tad im treba po nekoliko mjeseci
Lopovi su snizili za 5 feninga = sad je eurodizel 2.23
 
Član
ma spustice ba do kraja sedmice...eto vec je benzin 2,06 bezolovni, a olovni 2,09 KM...spasce sve polako...
 
Član
interesuje me eto danas sipao za cvaju zadnju iz djepa izvadio hebi me nemam vise:D i nisam vidio koja je cijena eurodizela pa me interesuje koja je sad:icon_question::icon_question: zna li iko:icon_question::icon_question:
 
Član
u zenici je 2,22-2,23
a ti si vjerovatno sipao il na eurotanku il negdje na onim silnim pumpama izmedju viteza i travnika(ima ih 18 ja mislim:))kod njih je najjeftinije
ma naspi loze,hahahahah
 
Član
edoze je napisao(la):
u zenici je 2,22-2,23
a ti si vjerovatno sipao il na eurotanku il negdje na onim silnim pumpama izmedju viteza i travnika(ima ih 18 ja mislim:))kod njih je najjeftinije
ma naspi loze,hahahahah

:lol::lol: da sam imao kapi vise goriva otisao bi traziti najjeftinije:lol::lol: nasuo u centru na INI i nisam gledao cijenu..ali kazu da je najbolje na hifi benz kod nas ovdje a i bgm kad naspijem predjem i vise kilometara(mrvicu vise)neg na drugim isto da ispari bgm ali nisam imao da odem do hife koja je udaljena jedno 2km:D
 
Član
ma loza zakon
cadjo radi na sve,samo nek moze eksplodirat:)
ja sam jednom na tisko benzu natanko pun rezervoar loze
vracao se iz travnika
auto isto ide a ustedio poprilicno para:)
ja konto da ce izgubit vucu,al i na lozi sam bio najcesci u lijevoj traci na autoputu:)
 
Član
edoze je napisao(la):
ma loza zakon
cadjo radi na sve,samo nek moze eksplodirat:)
ja sam jednom na tisko benzu natanko pun rezervoar loze
vracao se iz travnika
auto isto ide a ustedio poprilicno para:)
ja konto da ce izgubit vucu,al i na lozi sam bio najcesci u lijevoj traci na autoputu:)

pa zar ima jos na tisku loze? ja mislio da su ukinuli.. ma nesmijem ja u turbo dizel da mi jos motoru bude nesto pa da radi 3-4 marke ustede moram dati od 500 do 1000:icon_eek::icon_rolleyes:
 
ma loza zakon u mene turbo pola loza pola dizel izmjesas i et ga cadi isto a ide.al evo najnovije vjesti u RS od veceras od 00:00 cijena goriva ispod 2KM,a u federaciji u toku ovog mjeseca,tankajte i vozite se hehe
 
Član
elmir je napisao(la):
pa zar ima jos na tisku loze? ja mislio da su ukinuli.. ma nesmijem ja u turbo dizel da mi jos motoru bude nesto pa da radi 3-4 marke ustede moram dati od 500 do 1000:icon_eek::icon_rolleyes:
to je bilo u toku ljeta..ne znam sad,nisam odavno prolazio
u mene atmosferac,boli me cosak:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top