chrunch bmx 63

chrunch bmx 63

Član
dugo nisam niss piso po forumu..pa evo sad cu.
dakle,kupio sam juce ove zvucnike,pa reko cisto da vidim sta mislite o njima.
priliku da ih poslusam,imacu tek ta 15ak dana,kad dodjem kuci..zato me bas zanima dal ih je iko imao priliku slusati,ili slican model njima :)

http://www.xxlaudio.de/images/produkte/5847-BMX63MKII-kit.jpg

i da,imam u planu i ovaj woofer

http://51808097.de.strato-hosting.eu/ebay/ebay_layout_angebot/plbw104/pyle_plbw104_f1.jpg

150w rms, 10"
 
Član
Crunch je solidna marka imo sam pojacalo i woofer neki njihov za prosjednog korisnika sasvim OK u rangu ovih prosjecnih marki kenwood pioneer

pyle bi vec zaobiso ak vec nisi kupio, od njih sta god sam probo nidje veze isto ko SAL i first :D
radije kupi sony xplod 10'' il pioneer 257 mozes ih naci od 50-80 KM ;)
 
Član
Crunch Blackmaxx sam kupio trosistemce koji su navodno 125w rms na 4 Ohm-a, ja ih skopcao na pojacalo i na snazi manjoj od 50% poceli da se gube (cim sam ih izvadio i ambalaze primjetio sam da su veoma lagani) :icon_mad::icon_mad: bezze bacio pare,bolje mi svirali Pioneer-ovi koji su imali 80W rms-a.
Neznam koja je snaga tvojih?! Ali ja sam se razocarao....mozda prave bolja pojacala i Woofere ali sistemce ocjena 0!!!
 
Član
Im'o Crunch pojačalo od 600-njak wati (max power, ne sjecam se RMS-a), i sviralo je sasvim respektabilno s' obzirom da se radilo o 4-kanalcu, a sa zvucnicima nisam im'o dodira... Jedan Pyle woofer sam zavario, kvalitetom su ravni SAL-u bas kao sto Adi reche, tako da ih obidji u sirokom luku, imas puno boljih 10-ki za sitnu lovu (pretpostavljam da se radi o nekom low budged projektu) ;)
 
Član
e to sam ceko.. :)
zv. su 90w rms.
...woofer jos nisam kupio,zato sam i nap da vidim sta vi kazete na to..
jos imam onaj Lighting Audio 10",150rms , vec ofucan i pomalo krci.
pa sam mislio da ga samo izmijenim nekom 10kom ,iste ili slicne snage,jer mi i pojacalo u bridge ima 140 rms ako se ne varam.
ne daje mi se niss posebno para,jer jos nemam svoj kar.
budem jos vidio na ebay sta ima.
 
Top