CHROME SPRAY?!

CHROME SPRAY?!

Član
rs6 je napisao(la):
VWClub je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
ako imas ovakav set gdje mozda i uspijes nesto, ovo je doduse za plastiku, ali ista je fora, ima par hemikalija pa bojenje, posebne boje, posebne sprice, ma svasta, a ti sprejevi brzo matiraju ;)


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rsGNWmS3WJw[/video]

ovo ti je pravi postupak kromiranja ..... imas u gracanici ovako rade sve sto pozelis, samo sto se placa na gram ....

hehe e jbg
Ipak sam odustao od ovoga :D
Zna li neko da mi kaze najbolji nacin da ofarbam felne imam neke BBS njih koristim zimi pa nekako mi glupe sive citave mislio sam njih u crno a onaj krug okolo u crvenu a auto mi je crno :) pa bih se mozda lepo slagalo.
Inace fenle su slicne ovima: http://www.autoguide.com/auto-news/wp-content/uploads//2011/01/bbswheeks.jpg
Sta vi mislite?

mozda ti je bolje, srce u crno, a rub sivom ....
odes u trgovinu boja i lakova i trazis boju za fele da ti preporuce ;)

Hmm pa srce u crno i ide a ovaj rub u crveno samo nez kako bi mi se to parilo posto mi je auto crno :)
 
zen_3dom je napisao(la):
P.S. ovo nije hromiranjem ovo je samo tehnika bojenja u chrom look, hromiranje je nesto sasvim drugo ;)

;)

chriomiranje podrazumijeva potapanje dijelova i vrsi se galvanizacija dijelova koje je podloga da chrome bude sto duze da se ne guli pa nda potapanje chromiranje

nisam bas struvno objasnio al sam gledao tacan proces hromiranja
 
Član
Hmm pa srce u crno i ide a ovaj rub u crveno samo nez kako bi mi se to parilo posto mi je auto crno :)
[/quote]
Srce u crno, a rub ispoliras i bude kao chrom;););)
 
Član
Merrro je napisao(la):
Hmm pa srce u crno i ide a ovaj rub u crveno samo nez kako bi mi se to parilo posto mi je auto crno :)
Srce u crno, a rub ispoliras i bude kao chrom;););)

[/quote]

Ali druze felne su mi aluminiumske pa kako ce biti kao chrom kad ispoliram ne razumem :icon_confused:
 
Član
Deyo je napisao(la):
de još jednom quotajte video...

Jest vala kad mi mis stane na to nece da skroluje :D:D:D


:icon_exclaim:

Sta ces ih sredjivat za zimu jebiga kad ces ih izgulit do ljeta, bice gore nego da nisi nista radio.
 
Član
Ne ispadne to toliko loše, ja sam farbao felge tim hrom sprejom. Prvo ide mat crna, pa preko hrom sprej. Sad koliko će to opstati na felgama, a da se ne promijeni ne znam, ali što se izgleda tiče sasvim je ok. Samo, naravno, ne može se ni porediti sa poliranjem ili hromiranjem felgi.
 
Top