Chip na 200ks

Chip na 200ks

Vjerovatno ima mnogo tema o cipovanju, ali me zanima da li se moze moje auto golf 4 TDI 150hp dignuti na 200ks bez ikakvih velikih zahvata ili uticaja na auto u vidu cesceg servisa ili mnogo vece potrosnje, znam da je optimum 182hp :icon_smile:
 
Član
Posaljes poruku smchiptunning-u i dobijes precizan odgovor, u marku znas koliko ce te kostat to zadovoljstvo;)
 
Član
SM Power je namjenjen za one koji hoće više snage iz motora. Za ovakav tuning potrebno je da motor i turbo budu u perfektnom stanju i SM power nije samo klasičan remap nego uključuje i promjenu nekih mehaničkih dijelova zavisno od modela,kod nekih je to samo sport filter kod nekih usis i izduv a ima i modela gdje je potrebno postaviti drugu turbinu, dizne, intercooler... Potrebno je da nas kontaktirate za svaki model pojedinačno da Vam objasnimo šta sve treba da zamijenite da bi dobili deklarisanu snagu SM powera.

SM chip tuning
Vidovdanska bb
78400 Gradiška
info@smchiptuning.com
+387 65 514 479
Srđan
 
Član
Snaga fabrika (KS/rpm) 150/4000
Snaga na Optimum 182/4100 - 250 €
Snaga na SM Power 196/4130 - 350€

eto jos samo da ga chipujes...:lol:
 
ja mislim da si ti napravio gresku prilikom kupovine,, uzeo si tdi/a za 13plus hiljada,,
sad oces da mu dizes snagu na 200 ks,, po meni bolje da si trazio 1,8 t tj gti/a njemu optimum daje
196 a power 225 ks,, a taj tdi sa tom turbinom je fabricki poprilicno nasviran, ne vjerujem da ona moze nositi tih 200 ks na duze staze, najbolje drugu turbinu i cip onda vec imas nesto.
 
Početnik
za power je osim remapa potrebno promjeniti jos neke stvari a tice se usisa , izduva, veci IC ..
 
Član
i sve sto su ti ljudi nabrojali moras cak i turbo stavit veci za 200ks jer taj tvoj nece podnjet tu snagu na duze staze!!! a i dizne pitanje je koliko ce trajati !!!
 
Top