Chevrolet Cruze LS info.

Chevrolet Cruze LS info.

Član
eh ovako planiram uzeti navedeno auto 2011 godina pa jel mi neko moze reci malo vise o samom autu kakva su, kakvo im je odzavanje, jesul kvarljivi i tako?? unaprijed zahvalan
 
Član
Nemam puno informacija, tek sam pričao sa dvojicom koji su ga imali. Prvi je uzeo novog i kaže da mu se ni jednom nije pokvario, a drugi je uzeo havarisanog pa ga sređivao. Imao nekih problema sa elektrikom, ali to je posljedica vlage koja je ušla kroz oštečenu šoferšajbu. Kad je auto prazna zna bit malo "potvrđi". Valjda su mu htjeli napravit neuništive amortizere.
Sve u svemu auto za poželiti.
 
Član
Imaš u motorexu dijelove za ta istočnjačka auta, raspitaj se tu, uzimo sam štopku za Aveo i koštala je 100KM, i bočno staklo 230KM :) Što se tiče kvarljivosti, dobri su, ne kvare se, nisu loša auta uopšte, kvalitet završne obrade je jako loš po mom mišljenju, ali to je možda samo na ovom malom sepetu, možda je na tom većem i bolja...
 
Član
Ne znaš dobro...Koreanac mrtvi, tamo se pravi i djeli platformu sa Daewoo-om ;) Nije to Camaro iz 1969 pa da se pravi u SAD :p
 
Član
Ševrolet koji je bivši Daewo. Vozim sparka, istina kratko vrijeme i ono što vidim upučujeme da će sljedeći vjerovatno biti Aveo ili slično.
 
Član
cuj druze po tvojoj teoriji moze vw da je iz mexika. chevrolet je amer a gdje se sklapa to nema nikakve veze. po tome mozes reci da je i VW amer sklapa se u mexiku. izvorni dio je amer a gdje i ko sastavlja to je stvar troskova
 
Član
Ševi koji se kod nas prodaje je u duši korejanac. Sa Camarom i Blazerom djei istu kasu, logo i finansijske izvještaje. U biti mješavina koreje i Opela(zadnje verzije).
Auta koja se ne kvare ali i ne impresioniraju završnom obradom. Izdržljiva i ne pretjerano udobna(opet 3 klase iznad VW).
Jeftini za održavanje koliko auta stara do 10 godina mogu biti.
 
Član
cuj druze po tvojoj teoriji moze vw da je iz mexika. chevrolet je amer a gdje se sklapa to nema nikakve veze. po tome mozes reci da je i VW amer sklapa se u mexiku. izvorni dio je amer a gdje i ko sastavlja to je stvar troskova
Koju god sam platiku skino, na njoj je pisalo made in korea... je li to motorex drži dijelove za amerikanca? znam da u nazad par godina imaju za japanska/ koreanska vozila... ali nejse da ne idemo u off više ;) Ja od njih ne bih bježo, ako je cijena ok, cruze je 2 klase iznad avea, mora nuditi bolje i više
 
Super Moderator
Ševi koji se kod nas prodaje je u duši korejanac. Sa Camarom i Blazerom djei istu kasu, logo i finansijske izvještaje. U biti mješavina koreje i Opela(zadnje verzije).
Auta koja se ne kvare ali i ne impresioniraju završnom obradom. Izdržljiva i ne pretjerano udobna(opet 3 klase iznad VW).
Jeftini za održavanje koliko auta stara do 10 godina mogu biti.

kakva crne 3 klase iznad VW-a :banghead:
 
Član
Kod stare u firmu, kupljen nov cruze, 1.6 benzin i s njim idu često na sastanke u sarajevo, ovaj što vozi mi kaže da auto sa 4 osobe u autu, uz karaulu teško ide, ne podnosi brdo nikako, a uz to puno troši. Unutra onako i nije tako loš, mislim jest sve plastika al jbg kolko para tolko muzike.
 
Član
Bocno stalko 230 KM i to jeftino ? pa ja za audi-a u asa autu platio 100 i nesto sitno KM sa PDV-om
 
Član
Udobni jesu, ali idu kao da imaju 20-30 konja manje, a troše kao da imaju 20-30 konja više....nekako ne bih uzimao u ozbiljno razmatranje ova auta. U biti stara opelova tehnologija.
 
Top