Četveročlana obitelj poginula u naletu na kamion

Četveročlana obitelj poginula u naletu na kamion

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Četvero ljudi poginulo je u teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila jutros na autocesti A3 nedaleko od Slavonskog Broda.



Nesreća se dogodila oko 7 sati kod mjesta Oriovac, kada je terensko vozilo marke Seat Alhambra, talijanskih registarskih oznaka, naletjelo na zaustavljeni kamion srbijanskih registarskih oznaka, pri čemu su četiri osobe poginule, odnosno čitava obitelj, doznajemo iz PU brodsko-posavske.

Djelatnici PU brodsko-posavske izašli su na mjesto događaja, a s njima i istražni sudac i državni odvjetnik te je u tijeku očevid. Neslužbeno doznajemo kako je terenac toliko silovito naletio na kamion zaustavljen na zaustavnoj traci, da ga vatrogasci niti sajlom nisu uspjeli izvući ispod njega. Prema neslužbenim informacijama radi se o makedonskoj obitelji.

Promet se navedenim dijelom autoceste odvija otežano i samo kroz pretjecajni trak na sjevernom dijelu kolničkog traka autoceste.



http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/troje-poginulih-u-prometnoj-nesreci-kod-slavonskog-broda.html
 

MTR

Član
gluho i ne bilo R.I.P. , sta ima stajat s kamionom pored ima za to parking ***** ih glupe , uh ja grozote
 
ccc
R.I.P jbt nista od seata a ne kontam kamion je izgleda stajao na ovoj pomocnoj traci ovom prosirenju kako se vec zove a sta ce ovaj sa seatom ovamo pa ga sastavi da je isao normalnom trakom svojom nista se e bi desilo :icon_cry::icon_cry:
 
Član
pa jel normalan ovaj budala,idiot,kreten u kamionu? Ja bi mu dozivotnu robiju dao...
 
Član
Astra je napisao(la):
pa jel normalan ovaj budala,idiot,kreten u kamionu? Ja bi mu dozivotnu robiju dao...
Nije covjek kriv to je zaustavna traka ko zna zasto je stao:icon_question:
Nedaj boze nikome pa sta mislite kako se osjeca sad ovaj vozac kamiona :icon_question:
R.I.P
 
Član
jest zaustavna traka, ali nesmije stojat na njoj. ako je kvar, u najkracem roku mora se pomaknuti odatle ili staviti znak daleko od kamiona. 1000 puta ti se desi normalno kad vozis da moras skrenuti u pomocnu (zaustavnu) traku jer neki debil pored tebe projuri ili se ubacuje ispred tebe.
 
Početnik
zalosno...:icon_sad:


i nije covjek kriv s kamijonom ko zna zasto je stojo,al sta ce oni...jos ovolikom brzinom...
 
Član
retro je napisao(la):
Astra je napisao(la):
pa jel normalan ovaj budala,idiot,kreten u kamionu? Ja bi mu dozivotnu robiju dao...
Nije covjek kriv to je zaustavna traka ko zna zasto je stao:icon_question:
Nedaj boze nikome pa sta mislite kako se osjeca sad ovaj vozac kamiona :icon_question:
R.I.P

Ima sve opisano u tekstu u prvom postu.
"Dodao je da je vozač kamiona izjavio kako se zaustavio jer mu se učinilo da mu 'teret u prikolici šeta'. Vozač još nije uspio izaći iz kamiona kada je došlo do žestokog udara"

RIP :(
 
Član
covjek ima pravo da stane da vidi jel mu pukla guma,sta kad mu pukne guma hoce li gurati kamion.
naravno iam degena koji stanu u zaustavnu i pisaju,pa kad ih murija vidi kazne dere...
a ovaj sto se zabio,sam kriv,sta li je njega prenijelo pa kreno u zaustavnu i derno,sreca nije ubio i vozaca kamiona.

nek im je lagana zemlja nasa divna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top