CERANJE 2008 GODINE Z PISTE U MOSTARU

CERANJE 2008 GODINE Z PISTE U MOSTARU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
28.12 ceranje stare godine z piste...eto nako ono da je ispratimo polako i sigurno uz pun gas na nasoj pisti ....dakle zadnja nedjelja u 2008 lagani skup na pisti u blagaju malo cemo spaliti guma slmoiti koji zglob i potegnuti se koji put cisto da sto prije dode 2009 i pocne sezona lova na sekunde diljem naseg balkana

truli jors mazamali i ostzali dosadnjakovici z pizte

skup je od 12-14 sati
 
Član
druze ljubusaci se okupljaju lagano sazvao sam sve pa dok ovaj ovaj zavrsi u polju ovaj krave pomuze ovaj spanak obere bit cemo tu oko podne sazvao sam skup u 11 pa krecemo ako bude sve po redu dolazi nas desetak
nas biemerasa nekoliko 100%
 
Član
Ja cu da bidnem tu, ne da se drkam....onaaaaaj, trkam, neg iss`ati da budem vidjen i primjecen i da omirisem malo tudje gume...;)
 
Član
bilo dobro moglo i bolje golfiste ufalila frka valjda nece da se po hladnom trkaju :p
snimak uskoro cim josko postavi
 
Član
neznam jel ima snimili smo nesto materijala nista posebno prehladno je bilo za slikanje a valljda ce se ko javiti sa par slikica nismo se dugo zadrzali sat dva
 
BHT Ovisnik
ja totalno zaboravio,3 noci feste u obitelji,muzika uzivo i sve i nisam uopceni znao da je danas nedjelja:icon_cry:
 
ja sam bio upoznao sam se sa skenerom bmw je extra uživo svaka čast ekipa je bila dobra sve ok ali hladnoća je ubijala nije se moglo ništa nisam ni izvadio aparat iz dzepa pozz svima vidimo se iduće godine kad malo otopli
 
Član
jbm ti sve niko nije slikao nista osim onih par snimaka
steta sta sam sinoc spalio lamelu pa nisi mogao vidjeti i kako ide :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top