centralno + daljinsko jetta mk2 POMOC SHEMA !

centralno + daljinsko jetta mk2 POMOC SHEMA !

Član
ja sma kupovao isto kao kod njega sve, motoric mi je bio cini mi se 7KM komad, i kljucevi sa modulom 49 KM
kvalitetom sam prezadovoljan, a i dometom daljisnkog, ni jedan fabricki daljinac mu se ne moze suprostaviti...
moze preko 200 m nesmetanog prostora da otklj. i zaklj.
 
Član
evo slike. nacrtano u paint-u

21o7bk9.jpg


ako ima samo motorice bez centralnog modula njemu treba sema za pozitivni i negativni triger
 
BHT Ovisnik
e hvala punooo,danas pokusam ovako spojiti,samo mi recite ove zice za + i - ,napajanje tocnije,jel da spojim direkt na AKU ili kako
 
BHT Ovisnik
e hvala,evo prije minut sam na napojnoj skopcao sve i radi sve kako si objasnio,hvala mnogo,sad neznam koji je stalni +,imam jedino sto ja znam na HU sto sam nanovo proveo direkt s AKU
 
Član
stalni + je najaca i najdeblja zica na kojoj imas + u svakom trenutku. vodi do centrale ne mozes promasiti.

sretno
 
BHT Ovisnik
ok hvala,provest cu ja posebno kabal za modul,sad samo slabo kontam kako staviti ovaj motoric,al prokuziti cu,odnosno kako zakacit,probat cu skontat iz ovih slika prvih,nadam se da cu veceras spojiti

e ovako jos jedno pitanje,jel moram rezati lim od vrata onaj jedan dio jer je nemoguce pristupiti onom mehanizmu za zakljucavanje
 
Član
imas imbuse na zabravku i odvrnes ta 2 inbusa. i izvuces dio mehanizma napolje i kad izvuces vidjet ces jednu bijelu plastiku i na nju kacis motoric (mislim na onu metalnu siku sto dodje uz motoric) i onda motoric pricvstis za vrata i rijesio si to.

ako zapnes gdje javi.
 
BHT Ovisnik
evo sada sam 40min pokusavao zaviti pa nece i nece,zavrnem onaj mali vrh sto ide na mehanizam od kljucanjaa,na kraju zarnem,al nemogu provuci ovu sipku sto ide od motorica,sutra pokusam opet tako
 
BHT Ovisnik
razumijem,svejedno mnogo si pomogao,danas poslijepodne kad dođem kuci prije posla cu probati odraditi,onako u noci ćoram s baterijom,valjda cu uspjeti
 
Član
polako samo. nabavi sebi onu prenosivu neonku na 12v ili onu sto ide na 220v pa da mozes sebi osvjetliti. nemas od baterije nista samo ces oci izgubiti a i baterije.

sretno
 
BHT Ovisnik
uspjesno postavljeno,veliko hvala svima,posebno tebi emirEX_sa,uradio sam kako si rekao ,ono skinuo nabravku i to,s onom bijelom platikom,sve postalvjeno,fercera,provukao nove kablove za napajanje,sad samo me zanima kako zmigavce spojiti kad zakljucavam,mislim da je bila tema negdje pa potrazim
 
Član
uzmi dvije diode i spoji na one kablove sto izlaze iz modula tako sto crni dio bez oznake okrenes prema modulu a onaj dio sa sivom crticom (oznakom) okrenes prema instalaciji od zmigavaca. kad to odradis upalis sva-cetiri zmigavca i onda bodes instalaciju dok ne nadjes napajanje od zmigavaca. najcesce je kod golfa 2 i jetta-e zica roza ili narandzaste boje i to spojis na one dvije diode i to je to.

evo i slika diode na koju ja mislim

http://www.cartft.com/image_db/1n4001.jpg
 
Top