CD/Mp3 Player ne snima postavke.

CD/Mp3 Player ne snima postavke.

Član
Pozzt drustvo kao sto sam vec naveo u naslovu teme..skoro sam ubacio cd/mpr player u PUG-a 307 ..


rijec je o ovom modelu.

B00554FJNO-01.jpg


Na pocetku mi nije htio snimiti postavke nikako..
Pokusavao sam neke opcije da prespojim nesto ...i uspio sam djelimicno rijesiti problem..sada mi snima postavke ali samo dok je plocica u radionu..Cim izvadim plocicu postavke se resetuju..

Ima li ko kakav savjet , sta uraditi? :icon_question:
 
Član
isti moj cd, prije nekoliko sedmica sam si isti kupio, i imao sam isti problem, kako god se spoji neko vrijeme sprema postavke a poslije ne, na kraju sam ga spojio na stalni +, znaci ja ga palim i gasim, tako definitivno snima postavke;)
 
Član
Hoce li moci iako PUG poslije nekoliko minuta iskljuci svu struju u autu..znaci sta god ostane uplajeno poslije nekog vremena se pogasi ili u economy mod prebaci tako nesto...Hoce li mi to prestavljati problem ? A pokusat cu kako ste rekli :)

Hvala.:123:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ma samo nađi stalni +
i na njega zavrni crvenu i zutu od radia i rijesio si problem ;)

zar jos itko u 21 vijeku tako spaja HU uređaj?!

pa ja nevjerujem, dobijem nervni slom kad vidim tako spojen HU.

Alen_7 je napisao(la):
Hoce li moci iako PUG poslije nekoliko minuta iskljuci svu struju u autu..znaci sta god ostane uplajeno poslije nekog vremena se pogasi ili u economy mod prebaci tako nesto...Hoce li mi to prestavljati problem ? A pokusat cu kako ste rekli :)

Hvala.:123:

nemoguce...
postoje uređaji kao i strujna kola koja su i moraju biti stalno pod naponom.

LP
 
Član
Aha...hvala moram pogledat gdje ostaje stalan napon i na to zakaciti onda....javit cu jesam li uspio :)

Pozz;)
 
Top