Cazinska auta malo slika

Cazinska auta malo slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
šta uradiše od golfa petice :icon_mad::icon_mad::icon_mad: , ono je definitivno vrsta zločina....
 
Član
ima ova petica i na prvoj strani:D al je unakazio autoo

auta su strasna pogotovo kecevi, al trojka svaka ima onaj plasticni bad look:D
 
Član
dobro ljudi pa i ako vam se ne svidja treba zadrzati malo kulture i dostojanstva i ne pljuvati tudji rad,meni se licno ne svidja prevelik usis za mrezicu da je iza intercooler pa hajd al me boli K..... njegovo auto njegova briga a i onako nas ima malo i trebali bi se drzati zajedno a vi ste sad kao neki inspektori i odredjujete sta je selo tuning a sta je ok....
 
Član
Svi iznose svoje mišljenje i to je ok,sve je dobro dok nema vrijeđanja.Ukoliko radiš auto onda treba biti spreman na sve komentare.Ovo je auto-forum i logično je da se komentarišu prerade,više svi znamo otprilike šta dobar styling predstavlja.Golf V i ovaj body work - definitino NE ! Ne govori to niko zato što loše misli momku nego pokušavamo da ga izvedemo na pravi put :D:D
 
Član
pola ovih sto komentarisu nisu na pravom putu vec j*u narod u zdrav mozak kao oni znaju sta je tuning,i pola ne vozi nista kad budu imali projekte iza sebe nek komentarisu a gdje su komentari ljudi koji su postigli nesto na styling takmicenjima sute i rade a ne laprdaju po forumu......:lol:
 
Legend
o ukusima se nikad ne raspravlja,svak ima svoj neki "đir" , ja volim clean....onaj deseti voli ovo / ono ...
 
Član
jao ova crna petica je ruglo dragi boze sta uradi od auta.. Crvena petica je super samo crne farove bi stavio, svidja mi se ovaj fazon krova i haube mislio sam i ja slicno uradit
 
Član
Ovaj je na crnoj petici (komotno mogu reci) bacio pare! Kao da ih je sa mosta bacio
Ovo ni na sta ne lici...Katastrofa
 
Član
NARANDZASTI NA LOKVI STO SE OSLIKAVA I TAKODJE,ZUTI GOLF MK1 PRE PREDOBRI SU MENI SU NAJBOLJI OD SVIH OSTALIH AUTA...ALI DOBRI SU SVI SVAKA CAST ZA SLIKE....POZZZ ZA CAZIN!!!
 
Član
sreto je napisao(la):
pola ovih sto komentarisu nisu na pravom putu vec j*u narod u zdrav mozak kao oni znaju sta je tuning,i pola ne vozi nista kad budu imali projekte iza sebe nek komentarisu a gdje su komentari ljudi koji su postigli nesto na styling takmicenjima sute i rade a ne laprdaju po forumu......:lol:
Sreto opusteno...
Trebao si staviti calibru sa sogunom da vidis komentara:smajli16:
 
Član
cuj drug meni se svidja na mom autu a skinuo sam ga bas zbog bezveznih komentara a komentarisu ljudi kojima je rjec tyning i styling zatamniti stakla i eventualno ga spustiti u pod.Ti znas do koje sam mjere ja preradio auto i sta se sada sprema i koliko takvih auta ima uopste i onda da mi neko nepismeno deriste pljuje po autu a nema ni svoga,zbog toga nemam garaze na ovom forumu nego samo na nekim a ti znas gdje sam predstavio svoj projekat .nekome i da bude exstra izgled rece nije to buraz sigurno tolka snaga na autu da je trebala bit bila bi fabricki tolika ;)
A neznam cemu se trudit za taj styling kad dobro svi takmicari znaju da ima dosta namjestanja i svjesni su toga,meni cilj nikad nije bio styling nego to radim usput sto mi se svidi a neko mozda misli da sam ja neki plastik fantastik kao sto ovde govore al ti znas da nije tako i da mi to nikad nije bio cilj.
 
hajde da i ja sa zakasnjenjem odgovorim sta je bilo s ovim GOLFOM 4 da je bio razbijen u dzidze,da je kasnije prodavan u dijelovima neko je kupovao DVD-ove neko vrata poslije je bio opet nekako napravljan al ni blizu kao sto je bio :icon_sad: i prodan davno sad ga ne vidim u cazinu a zuti kec je od mog rodjaka sve je u njemu d golfa 3 motor maska mjenjac ide kao lud 2.0
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top