Cars and girls by Igy photography

Cars and girls by Igy photography

Član
ne moraju ni lec vala, ovu bi plavu rado na kanal naĆero da joj trap pogledam:icon_biggrin:
 

IGY

Član
ArminM je napisao(la):
ne moraju ni lec vala, ovu bi plavu rado na kanal naĆero da joj trap pogledam:icon_biggrin:

mislim da ove djevojke nisu zasluzile takve komentare..... ne mislim na tebe konkretno, nego ruzno bi bilo da neka od njih to procita a ko zna mozda i prate temu
NHF ;)
 
Član
Nemoj da print screen pa ti maloj na mail posaljem, ima da te razvali ko seljak trodijelnu felgu :lol::lol::lol:
 
Član
@ tibor sreca sta je zena bidon za comp. nece da tipka kaze pokvarit ce lak na noktima :D zato mogu kenjati kolko hocu na netu a u stvarnosti sutim ko baja. Znas mene jbg
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
@ tibor sreca sta je zena bidon za comp. nece da tipka kaze pokvarit ce lak na noktima :D zato mogu kenjati kolko hocu na netu a u stvarnosti sutim ko baja. Znas mene jbg

nema ovdje like dugmeta :p dobre slike, samo jebe opel :D
ps. ajmo sad iskreno, ko zna koja su sve auta tamo, a da ne gleda ponovo :D
 
Član
extra slike. djevojke predobro izgledaju, i sto je najbitnije ne izgledaju droljasto za razliku od mnogih slika ovog tipa. svaka cast!
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
@ tibor sreca sta je zena bidon za comp. nece da tipka kaze pokvarit ce lak na noktima :D zato mogu kenjati kolko hocu na netu a u stvarnosti sutim ko baja. Znas mene jbg

:lol::lol::lol:

Forum je živnuo sa tvojim hip hura izjavama;)
 

IGY

Član
-adnan- je napisao(la):
extra slike. djevojke predobro izgledaju, i sto je najbitnije ne izgledaju droljasto za razliku od mnogih slika ovog tipa. svaka cast!

na to se i islo ;)


hvala inace auta vam se svidzaju :lol:
 
Top