Carina ! ?

Carina ! ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako,,,htjeo sam pitat da li se ikako moze uvest starije auto od 7 godina,,,preko stele ili nekako,,,posto sam vidjo jednog VW Corrada kod nas na Svicarskim tablama,,i jednom ti ja setam kroz grad,,kad u njega BiH table,,,,kako je to uspio neznam,,,pa da li itko od vas zna neke cake kako da se uveze?:icon_question:
 
Član
nema ti tu znanja.il je mladji il stariji od 7.mladjeg registriras,starijeg kucas.rijeseno;)
 
isto se desilo i kod mene prije par dana, Golf 2 i BMW 520, vozali se po gradu na njemackim tablama, i odjednom "ujutru" nove BIH table, i sve super sve cool, pored policije laganica, niko nist ne zna o tom, :icon_smile:
 
Član
ma moze se svasta nesto,samo je bitno naci prave ljude,kad osoba koja nikad nije imala auto moze dobit uvjerenje da je zadnjih 5 godina imala auto na sebi,onda moze sve
ovo sto sam napisao stvarno se desava,frajer je dobio uvjerenje iako nikad nije imao auto na sebi,uvjerenje mu je trebalo da bi u sloveniji dobio popust na registraciju auta kojeg je tek kupio
sorry na off,al ovo je samo primjer jedne od sitacija,opet kazem,samo je bitno naci prave ljude,sve je u tome
 
pA šta će drugo biti nego prekucsavanje, nikakvog tu znanja nema samo to je malo više posao za one koji imaju viška para izgleda.Šta će ti auto s kojim ćeš strahovati kad te zaustave gdje dal će ostati kod tebe :icon_rolleyes: Ne znam, ne bi nikad, da mi se ne znam kako auto sviđa :icon_rolleyes:
 
Član
ja imam poznanika,najpoznatiji covjek u hercegovini po tome,koji to pravi da je orginal.bio je slucaj kad je njegovo jedno auto milicija na granici zaustavila,otvorio haubu,drot pogleda,uredu mozete ic.al covjek ne radi auta jeftinija od 50000km,naplati posteno,al se ne brini.;)
 
Član
bla bla bla.... inace niko ovo ne cita i nemojte paziti sta pisete...:D
ovakvi forumi se prate upravo zbog komentara na ovu temu... samo jos otkrijte tacnu lokaciju coveka koji to radi... eventualno broj telefona i adresu, podelite sa zainteresovanima.
Ja ne znam za to... hmmm, da mene pitate rekao bih vam da za to nisam nikada cuo...
:icon_exclaim:
vrapci, golubovi, cuke, mace i svi insekti znaju da se ne moze uvesti bilo kakav youngtimer i da toga nece ni biti... a ko hoce da se bavi kriminogenim aktivnostima nek to radi na svoju odgovornost, i ako to vec radi nek se ne hvali....:D
 
Član
Prekucano garant, nema druge, il samo stavljene druge table, ionako samo na tehnickom gledaju broj sasije :icon_biggrin:

Ako je auto do 10 godina star, to se kazu moze uvesti ono kao "teretnjak", izvadis zadnja sjedista i to, i onda drugi put kad ga registrujes vratis sjedista, atestiras - oko 100 km i registrujes kao regulara auto :icon_biggrin:
 
deez je napisao(la):
bla bla bla.... inace niko ovo ne cita i nemojte paziti sta pisete...:D
ovakvi forumi se prate upravo zbog komentara na ovu temu... samo jos otkrijte tacnu lokaciju coveka koji to radi... eventualno broj telefona i adresu, podelite sa zainteresovanima.
Ja ne znam za to... hmmm, da mene pitate rekao bih vam da za to nisam nikada cuo...
:icon_exclaim:
vrapci, golubovi, cuke, mace i svi insekti znaju da se ne moze uvesti bilo kakav youngtimer i da toga nece ni biti... a ko hoce da se bavi kriminogenim aktivnostima nek to radi na svoju odgovornost, i ako to vec radi nek se ne hvali....:D

sorry ali mislim da je to nebitno,, svi znaju u svojoj blizini ko to radi,, a malo je reci da je i ista policija umjesana, tako da,..., ljudi rade, zaradjuju i ne brinu prica li se o tom ili ne, :icon_smile: , bar se meni tako cini, :icon_smile:
 
Član
sve se moze,znam momka koji je to uradio i koji se voza bez problema,kojem su auto pregledali ali je majstor bio dobar koji je to uradio kao original
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top