Carina u HR i marifetluci policajaca snimljeni

Carina u HR i marifetluci policajaca snimljeni

Član
pa dopizdilo covjeku...mozda cesto ide preko granice,ne vozi nista a oni ga jebu,ima vise carinine nego cestarine......svaka mu cast...mada ne bi bilo dobro i da se ne mogu potkupiti.....
 
Član
-Suki- je napisao(la):
pa dopizdilo covjeku...mozda cesto ide preko granice,ne vozi nista a oni ga jebu,ima vise carinine nego cestarine......svaka mu cast...mada ne bi bilo dobro i da se ne mogu potkupiti.....

Ma ipak mislim da on nebi ovako lahko davao pare da je cist za carinu, mislim da mu se isplati cim placa........:icon_confused:
 
razgovaraju tri carinika o rodjendanskom poklonu za cetvrtog kolegu carinika. i jedan predlaze:
Da mu kupimo stan?
ne, malo je to govore ostali.
drugi: a da mu posaljemo sina na privatni univerzitet vani?
neeee, malo mu je dobar je prijatelj.
A da mu damo jedan dan da radi sam, predlaze treci.
Eh, to mu je vec previse :) :)
 

MTR

Član
octavian je napisao(la):
razgovaraju tri carinika o rodjendanskom poklonu za cetvrtog kolegu carinika. i jedan predlaze:
Da mu kupimo stan?
ne, malo je to govore ostali.
drugi: a da mu posaljemo sina na privatni univerzitet vani?
neeee, malo mu je dobar je prijatelj.
A da mu damo jedan dan da radi sam, predlaze treci.
Eh, to mu je vec previse :) :)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ne znam sta vam je ovde cudno...
ovako je na svakoj granici drzava drugog i treceg reda..
jos ako prelazi cesto granicu(svercuje)...onda negine 10+e za svaki prelaz...
 
Član
ja cesto saljem neke stvari u austriju busem... imam tamo neke rodbine, ne bitno.. i sve saljem "bundavicom"... svaki put se ismijem, sta sve ljudi salju busem i sta sve dodje iz austrije u busu.... prosli put dodjose 4 gume za kamion, trosjed, dvosjed, fotelja, i ves masina... a neki dan za austriju ide bus, kad dodje neki kamion.. ljudi iznose oluke iz kamiona... i tovare u bus... :lol::lol::lol: sve se moze prenijeti preko granice, i naravno samo treba podmazati malo na granicnim prijelazima...

skoro u orasju, na granici, pita carinik jel poslao sta gazda, kaze ovaj vozac ma nije nista, nema se, ovo ono.. de kaze imas li sta u kamionu, ima kaze malo soka u flasi.. ajd kaze ponesi i gas...
 
Član
ljuboje je napisao(la):
ne znam sta vam je ovde cudno...
ovako je na svakoj granici drzava drugog i treceg reda..
jos ako prelazi cesto granicu(svercuje)...onda negine 10+e za svaki prelaz...

nema tog u americi/canadi :icon_smile:
 
Član
Samo se nadam da je ovo vidio ko treba da vidi, i da nije doticnog samo prebacio na drugi prelaz.

5 x 500 x 3mjeseca (30 dana x 3 recimo) = 225 000 eurica, ali posto nije radio svaki dan i nije svaki dan bilo 500 auta ali je nekad mozda uzeo vise ili .... recimo nek je to 100 000 eurica i da to popolovimo za svaki slucaj to znaci da sezonu prodje sa 50 000 evra, znaci odradi godinu bez plate i bez mita i onda nek ga otpuste, ali i kao razlog otpustanja upisu da je uzimao mito.
 
Radi 5 ojra ljudi bez posla ostadose, jebes ga tam, da ih placaju dobro sigurno ne bi ovo radili.. Nego hocu reci, kada svi prevozimo sta preko granice, svima je "baksis" u redu haha, a ovo svi osudjuju.. Jebat ga tam, svako se bori za sebe, ne kazem ja da je ovo u redu, al' nije neka lova u pitanju, radi gluposti ljudi ostadose bez posla!
 
Top